Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „AGA CAD“

„REVIT” KONSULTANTAS (-Ė) - ARCHITEKTAS (-Ė) / ŠVOK INŽINIERIAUS / KONSTRUKTORIUS (-Ė) (VISOJE LIETUVOJE)

1500-3000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „AGA CAD“

Darbo pobūdis

Ieškome architektų, ŠVOK inžinierių, statinių konstruktorių, norinčių tapti BIM programinės įrangos „Autodesk Revit“ konsultantais

Nesvarbu, kur gyvenate - Vilniuje, Utenoje, Šiauliuose ar kitur - kviečiame prisijungti prie vienos inovatyviausių inžinierių komandos Lietuvoje, kurioje:
  • Tapsite BIM technologijų profesionalu (-e) ir „Autodesk Revit“ ekspertu (-e)
  • Kaupsite profesinę patirtį dirbant su klientais iš pažangiausių pasaulyje projektavimo įmonių
  • Dalyvausite kuriant ateities BIM technologijas

Ką reikės daryti?

  • Dirbti su klientais užsienio rinkose: poreikių išsiaiškinimas, programinės įrangos demonstravimas, mokymai ir konsultacijos, techninis palaikymas
  • Ruošti techninę ir mokymų metodinę medžiagą, rašyti straipsnius
  • Padėti klientams ruošiant jų projektus
  • Vesti seminarus ir „webinarus“, dalyvauti parodose (komandiruotės Lietuvoje ir užsienyje)
  • Kurti „Autodesk Revit“ elementus ir šablonus, klasifikuoti BIM modelio elementus

Laukiame kandidatų iš visos Lietuvos!

Reikalavimai kandidatui

  • Profesionalūs „Autodesk Revit“ naudojimo įgūdžiai
  • Aukštasis išsilavinimas šiose studijų kryptyse: architektūra, ŠVOK arba statinių konstrukcijos
  • Bent 1 metų projektavimo darbo patirtis
  • Analitinis mąstymas
  • Gebėjimas dirbti operatyviai, komandoje ir savarankiškai
  • Komunikabilumas
  • Geri anglų kalbos žodžiu ir raštu įgūdžiai

Įmonė siūlo

  • Draugišką darbo atmosferą
  • Dinamišką, kūrybingumą ugdantį darbo pobūdį
  • Nuolatinį profesinį tobulėjimą dirbant su pažangiausiomis projektavimo įmonėmis
  • Asmeninio tobulėjimo ir kompetencijos plėtros galimybes (mokymus, seminarus, konferencijas Lietuvoje ir užsienyje)
  • Nuo kompetencijos priklausantį bazinį darbo užmokestį (nuo 1500 Eur iki 3000 Eur bruto, priklausomai nuo turimos darbo su Revit, Revit Families kūrimo, Dynamo programavimo patirties bei anglų kalbos žinių) + dinamiškus priedus už kuruojamų programų / paslaugų pardavimus.
  • Galimybę dirbti lanksčiu darbo grafiku ir nuotoliniu būdu
  • Karjeros galimybes tarptautinėje „ARKANCE“ įmonių grupėje

Visas darbo skelbimas: bit.ly/3lJvsSH

Atlyginimas

1500-3000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Taip pat dinamiški priedai už kuruojamų programų / paslaugų pardavimus

1991 m. įsteigta UAB „AGA CAD“ yra BIM procesų diegėja, BIM technologijų kūrėja, CAD ir BIM programinės įrangos platintoja, konsultavimo ir mokymo paslaugų teikėja BIM proceso dalyviams. Įmonė kuria ir platina specializuotas BIM technologijas, didinančias projektuotojų darbo efektyvumą. „AGACAD TOOLS4BIM“ produktais naudojasi daugiau kaip 13,000 „Autodesk Revit“ naudotojų visame pasaulyje.

Įmonės sukurtų ir nuolat tobulinamų BIM sprendimų sąraše: įrankiai medinio ir metalinio karkaso bei surenkamojo gelžbetonio pastatams projektuoti, inžinerinėms sistemoms modeliuoti ir BIM duomenims valdyti.

Tarp įmonės klientų: AECOM, ARUP, COWI, GRONTMIJ, RAMBOLL ir kt.

Daugiau apie mus: agacad.com
informacija apie UAB „AGA CAD“
3975 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
33
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2554 €
25% uždirba 2554-3719 €
25% uždirba 3719-4598 €
25% uždirba nuo 4598 €