Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
Modus Group

BIODUJŲ JĖGAINĖS OPERATORIUS (-Ė)

1582-1935 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vievis, Elektrėnai, Trakai - Modus Group

Apie verslo šaką:

Atsinaujinanti energetika, veikianti po Green Genius prekės ženklu, yra viena greičiausiai augančių Modus Group verslo sričių. 2018-aisiais investicijos į atsinaujinančią energetiką sudarė beveik 80 proc. visų įmonės investicijų. Buvome saulės ir biodujų projektų pradininkai Lietuvoje, šiandien veiklią vystome jau 6 šalyse: Lietuvoje, Lenkijoje, Ukrainoje, Baltarusijoje, Ispanijoje ir Italijoje bei siekiame tapto vienu iš TOP25 atsinaujinančios energetikos vystytojų Europoje. Bendra mūsų įgyvendintų projektų galia yra didesnė nei 100 MW, o kasmet sutaupomo CO2 kiekis siekia 160 tūkst. Tonų. Tvarumas yra svarbi mūsų kasdienės veiklos dalis- vystydami modernius atsinaujinančios energetikos projektus, prisidedame prie CO2 mažinimo ir žiedinės ekonomikos principų. Ar norėtum kurti žalesnę ir švaresnę ateitį kartu? Prisijunk prie mūsų komandos!

Už ką būsi atsakingas (-a)?

Mūsų Biodujų jėgainių verslo vystymo departamentas planuoja bei prižiūri biodujų jėgainių statybos projektus
bei šiuos įgyvendinus – perduoda juos biodujų jėgainių eksploatacijos departamentui. Čia dirbantis BIODUJŲ JĖGAINĖS OPERATORIUS (-Ė) bus atsakingas (-a) už kasdienę biodujų jėgainės priežiūrą bei sklandų jos veikimą: žaliavos ruošą bei užkrovimą į padavimo įrenginį, mėginių paėmimą žaliavos tyrimams, esamų automatizuotų įrenginių priežiūrą ir remontą, darbinių parametrų patikrą, koregavimą.

Darbo vieta:
Ąžuolinės k., Vievio sen., Elektrėnų sav.

Prisijunk prie mūsų, jei Tu:

Turi žinių ar tiesiog gerą supratimą mechanikos/elektros/hidraulikos arba kt. techninių;
Turi darbo patirties pramoninėse gamybinėse įmonėse, inžinerinę techniką prižiūrinčiose ar kuriančiose įmonėse (privalumas);
Noro mokytis, pasižymi sąžiningumu, pareigingumu ir atsakingumu.

Atlyginimas

1582-1935 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Darbo užmokestis nustatomas atsižvelgiant į kandidato kompetenciją, darbo patirtį bei kitas svarbias savybes. Darbo užmokestis yra tik dalis viso siūlomo atlygio, kuris susideda iš įvairių papildomų naudų bei galimybių, kurias suteikia Modus Group.
Modus Group

Modus Group

Modus Group istorija prasidėjo 1993-aisiais Lietuvoje. Per daugiau nei 28 metus bendrovė išaugo į sėkmingą tarptautinį verslą. Šiandien įmonių grupė veikia jau devyniose rinkose: Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Nyderlanduose, Ukrainoje, Baltarusijoje, Italijoje ir Ispanijoje. Pagrindinės Modus Group veiklos sritys: atsinaujinanti energetika (Green Genius), mobilumo paslaugos (CityBee) ir automobilių prekyba. Įmonių grupė atstovauja 14 pasaulyje gerai žinomų automobilių prekės ženklų, tarp jų Porshe, Bentley, BMW, Fiat, Jeep, Maserati ir kt. Nuolat ieškodami plėtros galimybių ir augindami verslą, vadovaujamės strateginėmis gairėmis: investuojame į ateitį, tikime tvarumu ir dirbame išmaniai (investing into future, trusting green, working smart).
informacija apie Modus Group
3825 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
10
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2019 m.