Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Finkona“

BIURO ADMINISTRATORĖ (-IUS)

700-900 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Finkona“

Pasiūlymas Jums

Kviečiame Jus ilgalaikei karjerai patikimoje, sėkmingoje ir klientų vertinamoje kompanijoje. Užtikrinsime patogias sąlygas darbui modernioje erdvėje, kolegų pagalbą ir palaikymą, galimybę dalyvauti mokymuose ir nuolat kelti profesinę kvalifikaciją, galimybę derinti darbą biure su darbu iš namų, subalansuotą darbo krūvį, jaukias kolektyvo tradicijas; sąžiningą atlyginimą ir įkvepiančias motyvacijos priemones.
Siųskite savo gyvenimo aprašymą. Jūsų asmens duomenų saugumu ir atrankos konfidencialumu pasirūpinsime tinkamai.

Užduotys ir atsakomybės

Pasirūpinsite mūsų nedidelio biuro priežiūra (kanceliarinių ir kt. prekių užsakymas, vidinės tvarkos palaikymas); pasitiksite svečius, atsiliepsite į skambučius, atsakysite į el.laiškus, administruosite verslo ir personalo dokumentaciją (sutarčių, įgaliojimų, raštų ir pan. ruošimas, siuntimas, archyvavimas); prisidėsite prie vidinių renginių/veiklų organizavimo, pagelbėsite kolegoms. Išsamiau – susitikimo metu.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai

Tikimės, kad turite panašaus darbo patirties; aukštąjį išsilavinimą, dirbate atsakingai, bendraujate profesionaliai tiek su klientais, tiek su kolegomis, puikiai kalbate ir rašote lietuvių kalba, galėtumėte susikalbėti anglų kalba ir parašyti žinutę, esate kruopšti, atidi, paslaugi ir patikima asmenybė.
O jei planuotumėte karjerą buhalterijos srityje, tuomet finansų, ekonomikos ar buhalterijos srities būtų šaunus privalumas.
Mielai aptartume šį pasiūlymą su Jumis, tad nedvejokite, siųskite CV dabar – susipažinkime.

Atlyginimas

700-900 €/mėn. į rankas
UAB „Finkona“

UAB „Finkona“

UAB „Finkona“ –jau beveik 14 metų sėkmingai veikianti įmonė. Esame ambicinga, į klientą orientuota įmonė, teikianti buhalterinės apskaitos, verslo analitikos ir darbų saugos paslaugas – patikimas partneris, siekiantis ilgalaikio bendradarbiavimo. Vadovaujamės profesionalumo ir aukštos kokybės kriterijais, bei užtikriname visų įmonės finansinių ir veiklos duomenų konfidencialumą. Klientų teigiamos rekomendacijos mus įkvepia ir motyvuoja ambicingai siekti išsikeltų tikslų. Sužinokite apie mus daugiau mūsų internetinėje svetainėje
Finkona- įkvepiantys sprendimai!
Į šaunią komandą kviečiame profesionalą (-ę) šioms pareigoms:
informacija apie UAB „Finkona“
1075 €
Vid. atlyginimas bruto
22
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2021 m.