Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „ASPA“

Biuro administratorė (-ius) (terminuota 2 m. darbo sutartis)

700-930 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „ASPA“

Darbo pobūdis

UAB „ASPA“ kviečia prisijungti biuro administratorę(-ių) prie mūsų jaunos ir pozityvios komandos! Ieškome motyvuotų žmonių, galinčių įnešti į įmonę „naujų vėjų“, nebijančių reikšti mintis ir norinčių tobulėti. Šiuo metu siūlome terminuotos darbo sutarties galimybę (2 m.). Darbo vieta: Kalvarijų g. 125, Vilnius.

  • Skambučių administravimas, darbų registravimas;
  • Klientų aptarnavimas;
  • Sąskaitų išrašymas, darbas su kasa;
  • Sklandžios įmonės vidinės komunikacijos užtikrinimas;
  • Dokumentacijos valdymas: dokumentų rengimas, registravimas, įsakymų rengimas, raštų rengimas;
  • Korespondencijos (laiškai, el.paštas) valdymas ir jų administravimas;
  • Ataskaitų rengimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Organizaciniai sugebėjimai, savarankiškumas, atsakomybė;
  • Geri bendravimo įgūdžiai;
  • Kruopštumas ir atsakingumas;
  • Gebėjimas greitai priimti reikiamus sprendimus;
  • Patirtis klientų pardavimų ir aptarnavimo srityje;
  • Optimizmas ir gera nuotaika!

Įmonė siūlo

  • Stabilų ir laiku mokamą atlyginimą;
  • Geras darbo sąlygas;
  • Draugišką bei jaunatvišką kolektyvą;
  • Tobulėjimo ir kvalifikacijos kėlimo galimybes.

Atlyginimas

700-930 €/mėn. į rankas
Bandomuoju laikotarpiu (3mėn.): nuo 700 € į rankas;
Po bandomojo laikotarpio: nuo 900€ į rankas.
UAB „ASPA“

UAB „ASPA“

UAB „ASPA“ – vienas didžiausių prekybinės įrangos, paslaugų ir išmaniosios apskaitos ekspertų Lietuvoje, siūlančių: plataus pasirinkimo POS sistemas, kasos aparatus, lipnių etikečių spausdintuvus, svarstykles, programinę įrangą (verslo valdymo sistemą 9o, kasos pardavimų programą 9oPoint ir kt.), atitinkančią aukščiausius verslo valdymo standartus. Esame įsikurę Vilniuje, Kaune bei Klaipėdoje, bet aptarnaujame klientus visoje Lietuvoje, diegiame naujus bei patikrintus techninius sprendimus, programuojame pagal kliento pageidavimus.
informacija apie UAB „ASPA“
2423 €
Vid. atlyginimas bruto
(59% didesnis už LT vidurkį)
39
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1708 €
25% uždirba 1708-2084 €
25% uždirba 2084-2636 €
25% uždirba nuo 2636 €