Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Manvesta“

BIURO ADMINISTRATORĖ (-IUS) VERSLO CENTRE U219

1300-1545 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „Manvesta“

Apie mus

Sėkminga, sparčiai auganti įmonė, puoselėjanti itin aukštą vidinę kultūrą, nuolat ieškanti profesionalių ir iniciatyvių komandos narių. Pažadame, kad čia atrasite daugiau nei tik darbo vietą!

Šiuo metu prie komandos kviečiame prisijungti biuro administratorę (-ių).

Darbo pobūdis:

 • Įmonės korespondencijos valdymas;
 • Kanceliarinių priemonių užsakymas;
 • Svečių sutikimas;
 • Biuro švaros ir tvarkos palaikymas;
 • Naujų darbuotojų „onboarding‘as“;
 • Pagalba organizuojant vidinius bei išorinius įmonės renginius, socialinius projektus bei savanorystės iniciatyvas;
 • Pozityvaus mikroklimato kūrimas bei palaikymas;
 • Pagalba kolegoms.

Suteikiame papildomas atsakomybes, leidžiančias kurti karjerą transporto sektoriuje

Jei esi smalsi ir ambicinga asmenybė bei nori tobulėti, kviečiame prisijungti!
Šiuolaikiškas mūsų kompanijos požiūris į darbuotoją bei sėkminga plėtra leidžia pasiūlyti papildomas galimybes, kurios bus vertingos kuriant karjerą transporto sektoriuje.

Vertiname, jei Tu:

 • Turi aukštąjį išsilavinimą ir darbo patirtį biuro administravimo srityje;
 • Gebi ruošti dokumentus ir išmanai raštvedybos taisykles;
 • Lengvai užmezgi kontaktą ir komunikuoji;
 • Mėgsti dirbti komandoje, bet gebi savarankiškai rasti sprendimus;
 • Esi pozityvi ir kultūringa asmenybė.

Abejoji dėl savo įgūdžių ar trūksta patirties? Prisijunk, mokysimės ir augsime kartu!

Mes tau siūlome daugiau nei darbą! Prisijungus prie mūsų komandos Tavęs laukia:

SOCIALINĖ ATSAKOMYBĖ. Kiekvienais metais, iškeliant įmonės tikslus, yra nustatomas bei skiriamas atskiras dėmesys socialiniams projektams bei bendruomenės poreikiams. UAB „Manvesta“ aktyviai dalyvauja įvairiuose projektuose, finansine parama ir savanoryste siekia gerinti socialiai remtinų žmonių gyvenimą, skatinti jaunimo iniciatyvas, atnaujinti bendruomenei svarbius objektus bei teikti pagalbą sunkiomis ligomis sergantiems žmonėms. Mamų unija, Rimanto Kaukėno paramos fondas, Niekieno vaikai, Jaunimo linija – ilgamečiai mūsų įmonės socialiniai partneriai, kuriems skiriame finansinę paramą bei prisidedame savanoryste. Manvesta - 2019 ir 2021 metais Nacionalinio atsakingo verslo rinkimuose buvo apdovanota „Metų bendruomeniškiausios“ Lietuvos įmonės nominacijoje, didelių įmonių kategorijoje.

AUKŠTA BENDRAVIMO KULTŪRA. Puoselėjame bendravimo kultūrą, kurios pagrindas – bendros vertybės, sklandi ir turtinga kalba. Vertiname gebėjimą išlikti lanksčiam, išlaikant pagarbų ir ramų toną bet kokioje situacijoje. Vertiname ir skatiname sąmoningą požiūrį į kalbos kultūrą, kada teisingai parenkame ir formuojame sakinius, taip pat prisiimame atsakomybę už tai, ką pasakome. Sklandi ir aiški komunikacija mūsų įmonės prioritetas. Bendravimo kultūra taip pat apima tokių ypatingų bruožų, kaip mandagumas ir taktiškumas, ugdymą.

MODERNI DARBO VIETA. Įmonės biuras įsikūręs itin patogioje vietoje prieš metus naujai atidarytame U219 verslo centre. Darbo vietos - modernios ir atitinkančios darbuotojų lūkesčius. Įmonės patalpose įrengtos žaidimų, poilsio, susitikimų bei konfidencialių pokalbių zonos, lauko terasos. Darbuotojai pietauti kviečiami modernioje virtuvėje arba pastate įsikūrusioje kavinėje.

STIPRI IR KOMPETENTINGA VADOVŲ KOMANDA. Stipri, patyrusi bei palaikanti vadovų komanda, kuri mato ir girdi kiekvieną komandos narį. Aiški komunikacija bei KPI nustatymas, pagalba sprendžiant nestandartinius klausimus bei priimant svarbius sprendimus, reguliarūs susirinkimai, adaptaciniai, palaikantieji, metiniai pokalbiai bei kasdieninis dėmesys savo komandai – prioritetiniai kiekvieno vadovo klausimai.

KASDIENIS DĖMESYS. Kasdien savo kolegas vaišiname šviežiais vaisiais, o šventinėmis dienomis įvairiais tradiciniais bei saldžiais užkandžiais. Rūpinamės, jog mus suptų nepriekaištinga švara ir tvarka. Užtikriname ramią, darbingą aplinką. Atliekame darbuotojų apklausas bei įgyvendiname įvairius pasiūlymus bei iniciatyvas, susijusias su kasdieninio darbo aplinkos gerinimu.

PRIPAŽINIMAS IR BENDRYSTĖ. Džiaugiamės svarbiais tavo gyvenimo įvykiais – švenčiame ir skiriame dovanas įvairiomis progomis. Vertiname lojalumą ir apdovanojame darbo įmonėje sukaktuvių proga. Darome kasmetinius „metų darbuotojų“ rinkimus, kur darbuotojai apdovanojami dešimtyje nominacijų. Kviečiame dalyvauti komandiniuose renginiuose, atstovauti įmonę, kurti bendrus prisiminimus.

NUOLATINIS MOKYMASIS. Puoselėjame kultūrą, kuri skatina nuolat augti ir tobulėti. Mūsų įmonėje galėsi dalyvauti tiek vidiniuose, tiek išoriniuose mokymuose, kursuose, konferencijose. Kiekvienais metais mokomės naujų užsienio kalbų arba giliname turimų kalbų žinias.

ĮMONĖS ŠVENTĖS IR RENGINIAI. Kuriame tradicijas ir kasmet susitinkame nepamirštamuose vasaros ir žiemos vakarėliuose. Pavasarį pasitinkame metine Manvesta konferencija, kur dalinamės ne tik savo patirtimis, bet ir klausomės geriausių Lietuvos pranešėjų. Skatiname komandiškumą ir dalyvaujame komandą buriančiuose renginiuose, jungiamės į bendraminčių klubus.

NAUDŲ KREPŠELIS. Kartu su partneriais suteikiame nuolaidas sveikatos ir sporto srityse. Nuolat ieškome naujų partnerysčių, galinčių suteikti mūsų darbuotojams kaip galima daugiau naudos. Visi mūsų darbuotojai yra apdrausti nelaimingų atsitikimų draudimu.

SPORTAS. Skatiname darbuotojų fizinį aktyvumą ir raginame dalyvauti sportiniuose užsiėmimuose, finansuojame dalyvio, registracijos mokesčius, pasirūpiname sportinėmis aprangomis. Organizuojame komandinius bei individualius sportinius iššūkius, mokomės ir atrandame naujas sporto šakas.

Atlyginimas

1300-1545 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Darbo užmokestis priklausys nuo kandidato darbo patirties ir rezultatų, bei bus plačiau aptariamas ir sutariamas derybų su pasirinktu kandidatu metu.

Konfidencialumą garantuojame. Aktualią informaciją apie savo asmens duomenų tvarkymą taip pat galite rasti mūsų interneto svetainėje skelbiamoje privatumo politikoje - manvesta.lt/lt/privatumo-politika.

UAB „Manvesta“

UAB „Manvesta” – įmonė, turinti ilgametę ir nepriekaištingą patirtį logistikos srityje Vakarų Europoje.
Patikimumas ir aukščiausi standartai dirbant su klientais yra mūsų sėkmės pagrindas. Išliekame ištikimi savo filosofijai - Nothing else but performance.
Mūsų vizija - tapti klientų ir partnerių pripažinta pirmaujančia įmone transporto ir ekspedijavimo srityje.

Kuriame aplinką darbuotojams, kurioje kiekvienas jaučiasi svarbus ir vertinamas. Nuolatos investuojame į mūsų komandos profesinį tobulėjimą, sveikatingumo programas ir šiuolaikiškas darbo vietas. Dažnai vykdome įvairius projektus, kuriais siekiame skatinti įsitraukimą į kompanijos veiklą. Mūsų specialistai pasižymi aukšta kompetencija, atsakingu požiūriu, pagarbiu bendravimu ir supratingumu.Daugiau apie mus:
www.manvesta.lt/
www.facebook.com/MANVESTA/
www.instagram.com/manvesta_group/
www.linkedin.com/company/manvesta/
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (19)
informacija apie UAB „Manvesta“
1746 €
Vid. atlyginimas bruto
(15% didesnis už LT vidurkį)
2135
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1525 €
25% uždirba 1525-1581 €
25% uždirba 1581-1648 €
25% uždirba nuo 1648 €

Jus taip pat gali sudominti: