Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Fintrust group“
Daugiau apie įmonę »

BIURO ADMINISTRATORĖ (-IUS)

800-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Fintrust group“

Mūsų pasiūlymas:

Pastovus darbas patikimos įmonių grupės valdančiojoje kompanijoje, karjeros potencialas; sąžiningas atlygis ir finansinės motyvacijos sistema; šiuolaikiškos darbo priemonės, biuras bene pačiame miesto centre, bendradar-biaujantis vadovas ir komandos nariai – ko gero, rimtos priežastys apsvarstyti šį pasiūlymą.
Nedelskite – siųskite savo gyvenimo aprašymą, o Jūsų asmens duomenų saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Būsimos atsakomybės ir pareigos:

pasitikti įmonės svečius; atsakyti į skambučius ir el.p.laiškus, pasirūpinti tvarka biure; asistuoti valdybai - surinkti reikiamą informaciją, pasirūpinti jos perdavimu adresatams, suderinti įmonių vadovų ir valdybos susitikimų laikus; užtikrinti reikiamas darbui priemones; administruoti personalo dokumentaciją, organizuoti darbo vietos paruošimą naujiems darbuotojams; pagelbėti kolegoms ruošiantis į verslo keliones; pasirūpinti įmonės dokumentų valdymu.

Lūkesčiai kompetencijai:

Tikimės, kad turite biuro administratoriaus (-ės) darbo patirties, mokate sukurti gerą nuotaiką biure; puikiai susitvarkote su atsakingomis pareigomis ir susikalbate užsienio kalbomis bei turite galiojantį vairuotojo pažymėjimą.
Siųskite savo CV dabar – susipažinkime !

Atlyginimas

800-1200 €/mėn. į rankas
UAB „Fintrust group“

UAB „Fintrust group“

UAB “Fintrust group”-tai valdančioji įmonių grupės, veikiančios finansinių nebankinių paslaugų srityje, kompanija. Įmonių grupė vienija apie 100 darbuotojų, vykdančių veiklą paskolų išdavimo, nekilnojamojo turto ir verslo vertinimo bei kitose srityse ir veikiančių jau daugiau nei dešimtmetį.
Stipriname komandą ir priimtume profesionalą šioms pareigoms:
informacija apie UAB „Fintrust group“
2421 €
Vid. atlyginimas bruto
(88% didesnis už LT vidurkį)
17
Darbuotojų skaičius