Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Fintrust group“
Daugiau apie įmonę »

BIURO ADMINISTRATORĖ (-IUS)

800-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Fintrust group“

Mūsų pasiūlymas:

Pastovus darbas patikimos įmonių grupės valdančiojoje kompanijoje, karjeros potencialas; sąžiningas atlygis ir finansinės motyvacijos sistema; šiuolaikiškos darbo priemonės, biuras bene pačiame miesto centre, bendradar-biaujantis vadovas ir komandos nariai – ko gero, rimtos priežastys apsvarstyti šį pasiūlymą.
Nedelskite – siųskite savo gyvenimo aprašymą, o Jūsų asmens duomenų saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Būsimos atsakomybės ir pareigos:

pasitikti įmonės svečius; atsakyti į skambučius ir el.p.laiškus, pasirūpinti tvarka biure; asistuoti valdybai - surinkti reikiamą informaciją, pasirūpinti jos perdavimu adresatams, suderinti įmonių vadovų ir valdybos susitikimų laikus; užtikrinti reikiamas darbui priemones; administruoti personalo dokumentaciją, organizuoti darbo vietos paruošimą naujiems darbuotojams; pagelbėti kolegoms ruošiantis į verslo keliones; pasirūpinti įmonės dokumentų valdymu.

Lūkesčiai kompetencijai:

Tikimės, kad turite biuro administratoriaus (-ės) darbo patirties, mokate sukurti gerą nuotaiką biure; puikiai susitvarkote su atsakingomis pareigomis ir susikalbate užsienio kalbomis bei turite galiojantį vairuotojo pažymėjimą.
Siųskite savo CV dabar – susipažinkime !

Atlyginimas

800-1200 €/mėn. į rankas
UAB „Fintrust group“

UAB „Fintrust group“

UAB “Fintrust group”-tai įmonių grupės, veikiančios finansinių nebankinių paslaugų srityje, valdančioji kompani-ja. Įmonių grupė vienija apie 100 darbuotojų, vykdančių veiklą paskolų išdavimo, nekilnojamojo turto ir verslo vertinimo bei kitose srityse ir dirbančių jau daugiau nei dešimtmetį.
Į komandą kviečiame naujoką (-ę) šioms pareigoms:
Informacija apie UAB „Fintrust group“
3059 €
Vid. atlyginimas bruto
(3 kartus didesnis už LT vidurkį)
9
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Arturas Stukalo

Panašūs skelbimai: