Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Hostline“
Daugiau apie įmonę »

BIURO ADMINISTRATORĖ (-IUS)

650-850 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Hostline“

Pasiūlymas mūsų naujokui (-ei)

Dirbame šiuolaikiškame verslo centre, darbe naudojame naujausias technologijas ir šiuolaikiškas darbo prie-mones. Esame nedidelis vyriškas kolektyvas, bendraujantis nuoširdžiai. Kartu kuriame augančios kompanijos gražias kolektyvo tradicijas. Siūlome Jums profesionalią adaptacijos programą, ilgalaikės karjeros perspektyvas, sąžiningą atlygį ir įkvepiančią finansinės motyvacijos sistemą, apie kurią išsamiau – susitikimo metu.
Belieka atsiųsti mums savo C.V., o Jūsų asmens duomenų saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Būsimos atsakomybės ir pareigos

Šiame darbe teks administruoti dokumentus, pasitikti svečius, suvesti pirminius dokumentus į apskaitos programą, pasirūpinti biuro tvarka ir aprūpinimu. Perspektyvoje galėsite išmokti procesų tobulinimo, galėsite gilinti savo žinias IT srityje ar personalo valdyme, jei tik tuo susidomėsite. Tikimės Jūsų entuziastingo įsitraukimo į biuro valdymą.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai ir įgūdžiams

Turite panašaus darbo patirties, profesionaliai bendraujate, norite ir gebate savarankiškai vykdyti užduotis, norite nuolat tobulėti ir siekti karjeros. Reikės gerų anglų kalbos įgūdžių.

Atlyginimas

650-850 €/mėn. į rankas
UAB „Hostline“

UAB „Hostline“

UAB HOSTLINE – tai duomenų centrų paslaugas teikianti įmonė. Nuomojame dedikuotus fizinius ir virtualius serverius, teikiame elektroninio pašto bei svetainių talpinimo paslaugas, savo bei partnerių duomenų centruose teikiame kolokacijos paslaugas. Siūlome hostingo paslaugas ir cloud sprendimus. Turime visas galimybes apjung-ti kliento įmonių tinklus ir pasiūlyti tiesioginius (L2) sujungimus su mūsų duomenų centruose talpinama kliento įranga ar infrastruktūra. Partnerystė su Vokietijos įmone CONTABO GmbH bei Olandijos kompanija SERVERIUS mums leidžia pasiūlyti sprendimus, kurie veikia iš kelių Europoje įsikūrusių duomenų centrų. Vystydami vieną perspektyviausių šio meto verslų, stipriname savo komandą ir kviečiame entuziastingus profesionalus.
Sužinokite apie mus daugiau:
Komandoje laukiama (-as)
informacija apie UAB „Hostline“
1003 €
Vid. atlyginimas bruto
7
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2019 m.