Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Avia Solutions Group PLC

Biuro administratorė (-ius)

1000-1600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - Avia Solutions Group PLC
Šiuo metu vienai iš savo grupės įmonių ieškome Biuro administratorės (-iaus).

Darbo aprašymas:

  • įmonės svečių sutikimas bei nukreipimas;
  • telefono skambučių, informacijos srautų valdymas ir paskirstymas;
  • susitikimų salių rezervacijų valdymas, tvarkos jose bei visame biure užtikrinimas;
  • įmonės dokumentų srautų valdymas: įsakymų, raštų rengimas, registravimas sistemoje, sutarčių ir kitų vidinių dokumentų koordinavimas;
  • darbo priemonių, kanceliarinių bei kitų prekių biuro reikmėms užsakymas, bendravimas su tiekėjais ir partneriais, sutarčių su trečiosiomis šalimis administravimas;
  • sklandaus biuro darbo užtikrinimas;
  • pagalba vadovams, personalo departamentui bei įmonės darbuotojams kasdieniais administracinio bei organizacinio pobūdžio klausimais.

Reikalavimai:

  • labai geri darbo planavimo ir organizavimo įgūdžiai, komunikabilumas;
  • biuro administravimo darbo patirtis;
  • raštvedybos išmanymas;
  • geri anglų kalbos vartojimo įgūdžiai, rusų k. pagrindai;
  • puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office programomis);
  • gebėjimas greitai reaguoti, paslaugumas, pozityvus požiūris bei noras padėti.

Mes Jums siūlome:

  • įdomų, dinamišką darbą patikimoje ir sparčiai augančioje tarptautinėje įmonių grupėje;
  • galimybę tobulėti bei įgyti naujų žinių;
  • karjeros perspektyvas didelėje įmonių grupėje.

Prieš teikiant savo gyvenimo aprašymą (CV) prašome susipažinti su kandidatų asmens duomenų tvarkymo taisyklėmis:

Atlyginimas

1000-1600 €/mėn. neatskaičius mokesčių

„Avia Solutions Group“ – didžiausia Centrinės ir Rytų Europos aviacijos paslaugų verslo įmonių grupė, turinti 67 biurus bei gamybos centrus. Grupės įmonės teikia aviacijos paslaugas bei sprendimus įvairiausių pasaulio šalių klientams.
„Avia Solutions Group“ komandoje darbuojasi daugiau kaip 5000 specialistų, teikiančių šiuolaikiškus sprendimus aviacijos ir ūkio sektoriams.