Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Inžinerinis projektavimas“
Daugiau apie įmonę »

Biuro administratorė (-ius)

800-1200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „Inžinerinis projektavimas“

Darbo pobūdis

Gaunamos ir siunčiamos korespondencijos administravimas;
Sklandaus įmonės darbo užtikrinimas, priimant svečius, biuro prekių ir paslaugų užsakymas
Biuro mikroklimato ir kultūros puoselėjimas;
Pagalba vadovui ir kitiems darbuotojams;
Darbas su CRM sistema;
Skambučių, el. laiškų informacijos valdymas;

Reikalavimai

Kompiuterinis raštingumas (MS Office žinios, darbas Excel, Word ir kitomis programomis);
Aukštasis išsilavinimas vadybos/administravimo srityje (privalumas);
Panašaus darbo patirtis;
Dokumentų rengimo, įforminimo bei archyvavimo reikalavimų išmanymas;

Mes jums siūlome

Visas socialines garantijas;
Tobulėjimo galimybes;
Profesinio tobulėjimo ir karjeros perspektyvas;
Puikias darbo sąlygas;
Motyvuojantį darbo užmokestį.

Atlyginimas

800-1200 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Mūsų misija - Rytojaus inžinerija šiuolaikinei visuomenei, todėl nenuilstamai tobulėjame savo srityje ir siekiame būti geriausi.
informacija apie UAB „Inžinerinis projektavimas“
1394 €
Vid. atlyginimas bruto
(8% didesnis už LT vidurkį)
17
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.