Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Bennet distributors“

Biuro administratorė (-ius)

Nuo 700 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Bennet distributors“

Darbo pobūdis

Gaunamos/siunčiamos korespondencijos registravimas ir tvarkymas;
Įmonės dokumentų rengimas, įforminimas ir srautų valdymas;
Įeinančių skambučių priėmimas ir paskirstymas;
Asistavimas generaliniam direktoriui;
Klientų ir svečių priėmimas;
Einamųjų organizacinių klausimų sprendimas.

Reikalavimai

Analogiško darbo patirtis;
Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
Išmanyti raštvedybą;
Gerai mokėti anglų ir rusų kalbas;
Puikūs darbo MS Office programomis įgūdžiai;
Atsakinga, organizuota, tvarkinga, paslaugi ir pareiginga asmenybė;
Puikūs komunikavimo, reprezentaciniai įgūdžiai.

Privalumas - darbo su verslo valdymo sistema Axapta (MS Dynamix AX) patirtis.

Mes jums siūlome

Nuotolinį darbą karantino laikotarpiu;
Puikias darbo sąlygas draugiškame kolektyve;
Sveikatos, nelaimingų atsitikimų, kelionių draudimus ir kt. naudų paketą;
Į vystymąsi ir profesinį augimą orientuotą aplinką.

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. į rankas

DUAB "Bennet Distributors" – tarptautinių „SPI Group“ ir „Amber Beverage Group“ dalis, pirma ir didžiausia alkoholinių gėrimų importuotoja ir viena iš pirmaujančių gėrimų platintojų Lietuvoje.
Mes esame socialiai atsakingas, patikimas ir geidžiamas darbdavys.
Mūsų varomoji jėga - iniciatyva Ir entuziazmas!
informacija apie UAB „Bennet distributors“
1712 €
Vid. atlyginimas bruto
(12% didesnis už LT vidurkį)
317
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 954 €
25% uždirba 954-1311 €
25% uždirba 1311-1926 €
25% uždirba nuo 1926 €