Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „ROSK Consulting“

Biuro administratorė (-ius)

Nuo 960 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „ROSK Consulting“

Darbo pobūdis

Tavo užduotys šiame darbe:

  • Dokumentų ruošimas, tvarkymas bei archyvavimas;
  • Biuro veiklos organizavimas ir sklandaus darbo- užtikrinimas, biuro priežiūra;
  • Personalo dokumentų valdymas;
  • Dokumentų rengimas viešiesiems pirkimams;
  • Pagalba įmonės vadovams bei darbuotojams.

Reikalavimai darbuotojui

Jeigu Tu:

  • Turi aukštąjį arba aukštesnįjį išsilavinimą (arba esi paskutinio kurso studentė (-as));
  • Turi puikius darbo kompiuteriu įgūdžius ir išmanai raštvedybą;
  • Gebi planuoti darbus ir dirbti savarankiškai bei mėgsti bendrauti su kitais žmonėmis;
  • Turi gebėjimą greitai orientuotis, esi iniciatyvi (-us) ir atsakingai žiūri į darbą;
  • Turi geras anglų kalbos žinias;
  • Patirtis administravimo srityje - privalumas.

Įmonė siūlo

  • Visokeriopą komandos ir vadovo pagalbą;
  • Galimybę greitai ir efektyviai mokytis;
  • Įdomų darbą bei užduočių įvairovę;
  • Darbą su draugiška ir geranoriška komanda ką tik įrengtame naujame biure.

Atlyginimas

Nuo 960 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimo dydis gali keistis priklausomai nuo gebėjimų atlikti užduotis bei prisiimti atsakomybę.

Auditas, apskaita, mokesčiai ir teisė, finansų ir verslo konsultacijos, turto ir verslo vertinimas.
informacija apie UAB „ROSK Consulting“
2163 €
Vid. atlyginimas bruto
(42% didesnis už LT vidurkį)
41
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2023 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1313 €
25% uždirba 1313-2022 €
25% uždirba 2022-3018 €
25% uždirba nuo 3018 €