Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Hanner“

BIURO ADMINISTRATORĖ (-IUS)

Nuo 1500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „Hanner“

Darbo pobūdis

Biuro veiklos organizavimas ir sklandaus darbo užtikrinimas;
Skambučių priėmimas ir informacijos teikimas;
Korespondencijos priėmimas, peržiūra, paskirstymas bei išsiuntimas;
Gaunamų ir siunčiamų raštų registravimas;
Įvairių raštų: įsakymų, įgaliojimų, pažymų rengimas;
Darbų saugos dokumentų tvarkymas;
Svečių priėmimas, įmonės susitikimų bei švenčių organizavimas;
Pagalba įmonės vadovui;
Pagalba personalo procesų valdyme;
Kitos administracinės ir organizacinės užduotys.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis išsilavinimas;
Ne mažesnė negu 3 metų darbo patirtis administravimo srityje;
Sklandi komunikacija žodžiu ir raštu;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Puikios lietuvių, rusų ir anglų kalbos žinios;
Kruopštumas, atsakingumas, pareigingumas, stipri orientacija į rezultatus;
Nuovokumas, greita reakcija, energingumas, imlumas informacijai, stiprus noras tobulėti;
Pozityvus požiūris ir geranoriškumas.

Mes jums siūlome

Kupiną iššūkių darbą lyderiaujančioje nekilnojamojo turto vystymo įmonėje Vilniuje;
Darbo aplinką, kurioje vertinamas profesionalumas, komandinis darbas ir orientacija į rezultatus;
Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
Individualiai pasirenkamų papildomų naudų paketą.

Atlyginimas

Nuo 1500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

"UAB „Hanner" - sėkminga investicinių nekilnojamojo turto projektų vystymo lyderė Lietuvoje, aktyviai plėtojanti veiklą Latvijoje, Rumunijoje, Rusijoje, Baltarusijoje.
informacija apie UAB „Hanner“
3865 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
39
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2425 €
25% uždirba 2425-2995 €
25% uždirba 2995-4677 €
25% uždirba nuo 4677 €