Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Izoton“

BIURO ADMINISTRATORIUS (-Ė)

900-1000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Klaipėda - UAB „Izoton“

Darbo pobūdis

  • Sklandus biuro darbo užtikrinimas (telefono skambučių, informacijos srautų valdymas ir paskirstymas; gaunamos bei siunčiamos korespondencijos administravimas; mandagus svečių ir klientų priėmimas, informacijos suteikimas; bendros biuro tvarkos užtikrinimas, reikiamų prekių ir paslaugų užsakymas bei kontrolė ir kt.);
  • Pagalba organizuojant darbuotojų komandiruotes, lėktuvo bilietų užsakymas, viešbučių rezervavimas ir kt.;
  • Pagalba vadovui bei įmonės darbuotojams kasdieniais, administracinio bei organizacinio pobūdžio klausimais;
  • Įmonės autoparko administravimas (~30 automobilių).

Reikalavimai darbuotojui

Tikimės, jog Tu:
  • Turi darbo patirties biuro administravimo ir darbuotojų komandiruočių organizavimo srityje;
  • Turi aukštąjį/aukštesnįjį išsilavinimą;
  • Moki anglų ir rusų kalbas;
  • Turi puikias raštvedybos žinias;
  • Nestokoji puikių bendravimo, organizavimo ir problemų sprendimo įgūdžių;
  • Visuomet atsakingai žvelgi į gautas užduotis. Esi iniciatyvi, nori ir gebi greitai mokytis naujų dalykų.

  • Dinamišką ir atsakingą darbą sėkmingai augančioje įmonėje;
  • Puikias darbo sąlygas ir visas priemones, reikalingas geriems darbo rezultatams pasiekti;
  • Draugiško kolektyvo žinias ir patirtį, kuriomis mielai pasidalins;
  • Kursus, karjeros galimybes.

Atlyginimas

900-1000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas – derybų klausimas, priklausomai nuo kandidato turimos kompetencijos.

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumą garantuojame.
Išsamesnė informacija

UAB "Izoton" teikia paslaugas, kurios reikalingos statant, remontuojant ir renovuojant laivus, o taip pat atlieka laivų izoliavimo, vidaus apdailos darbus ir teikia visas su tuo susijusias paslaugas.
Mes didžiuojamės savo kvalifikuotais ir turinčiais ilgametę patirtį laivų statyboje darbuotojais, sparčiai augančiu klientų ir partnerių ratu. UAB "Izoton" yra žinoma tarp Lietuvos ir užsienio laivų statybos ir remonto įmonių kaip patikima partnerė.

Daugiau skaitykite --->
informacija apie UAB „Izoton“
2551 €
Vid. atlyginimas bruto
(67% didesnis už LT vidurkį)
251
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1681 €
25% uždirba 1681-2134 €
25% uždirba 2134-2789 €
25% uždirba nuo 2789 €