Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB "Ametas"
Daugiau apie įmonę »

Biuro administratorius(-ė)-vadybininkas(-ė) logistikos įmonėje

700–1000 Eur
Vilnius - UAB "Ametas"

Darbo pobūdis

Ieškome motyvuoto, atsakingo, greitai besimokančio ir nuovokaus komandos nario.
  • Įmonės dokumentų tvarkymas/administravimas (sąskaitų, užsakymų, žalų ir pan.);
  • Korespondencijos tvarkymas ir biuro administravimas;
  • Pasiūlymų rengimas;
  • Krovinių užsakymas ir jų koordinavimas;
  • Autovežių darbo koordinavimas (esant projektams);
  • Bendravimas su esamais klientais ir tiekėjais Lietuvoje ir užsienyje (anglų kalba);
  • Kitų pavestų užduočių atlikimas.

Reikalavimai

  • Puikūs raštvedybos ir darbo kompiuterių įgūdžiai;
  • Organizuotumas, atsakingumas, kruopštumas, komunikabilumas;
  • Puikus anglų kalbos mokėjimas (kitų kalbų vokiečių, rusų ar prancūzų - privalumas);
  • Sėkminga administracinio darbo patirtis - privalumas.
  • Teisinis išsilavimas (ar pagrindai) - privalumas.

Mes jums siūlome

  • Darbo vietą Perkūnkiemyje;
  • Patrauklias ir lanksčias darbo sąlygas;
  • Visas darbui reikalingas priemones;

Atlyginimas

700–1000 Eur atskaičius mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Transporto ir logistikos paslaugų įmonė, teikianti lengvųjų automobilių pervežimo ir logistikos paslaugas. Bendradarbiaudama su užsienio partneriais bei vežėjais, įmonė organizuoja naujų ir naudotų automobilių pervežimą autovežiais Europos Sąjungos šalyse.