Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „MAXIMA LT“
Daugiau apie įmonę »

BIURO ADMINISTRATORIUS (-Ė)

Vilnius - UAB „MAXIMA LT“

Darbo pobūdis

Mūsų komanda-mūsų stiprybė!

Ieškome aktyvaus bei atsakingo komandos nario, kuris norėtų tapti didelės (120 žmonių) komandos dalimi.
Turi administracinės darbo patirties?
O galbūt ieškai naujų iššūkių ir nori tobulėti?

Su kokiomis atsakomybės susidursi:
  • departamentų ūkinės veiklos organizavimas;
  • padalinių dokumentų judėjimo, administravimo; organizavimas bei kontrolė;
  • informacijos sisteminimas ir ataskaitų vadovams ruošimas;
  • skambučių priėmimas bei nukreipimas;
  • susirinkimų organizavimas;
  • pagalba komandai bei vadovams.

Reikalavimai

Ko mes tikimės:
  • aukštasis išsilavinimas;
  • geri darbo MS Office įgūdžiai;
  • geros anglų kalbos žinios;
  • labai geri raštvedybos ir kalbos kultūros įgūdžiai;
  • administratoriaus (-ės) darbo patirtis.

Mes jums siūlome

Ką mes suteiksime:
  • draugišką rinkodaros bei komercijos komandą;
  • laisvę kurti ir įgyvendinti idėjas;
  • aktyvų bei įdomų darbą didžiausiame skyriuje organizacijoje;
  • tarptautines karjeros galimybes;
  • privalumus apsiperkant parduotuvėse MAXIMA.

MAXIMA LT - stabilus ir patikimas darbdavys, suteikiantis realias galimybes saviraiškai ir karjerai.
informacija apie UAB „MAXIMA LT“
865 €
Vid. atlyginimas bruto
14496
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 667 €
25% uždirba 667-779 €
25% uždirba 779-975 €
25% uždirba nuo 975 €