Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
Advokatų profesinė bendrija NJORD Law Firm

Biuro administratorius (-ė)

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - Advokatų profesinė bendrija NJORD Law Firm

Darbo pobūdis

  • Biuro priežiūra bei operatyvus iškilusių klausimų sprendimas;
  • Komunikavimas su Klientais dėl teisinių paslaugų teikimo pasiūlymų, sutarčių sudarymo / keitimo;
  • Komunikavimas su Kontoros biurais, esančiais Danijoje, Estijoje, Latvijoje, dėl administracinių funkcijų organizavimo, Klientų klausimų administravimo;
  • Kontoros interneto puslapio administravimas (pavyzdžiui, advokatų CV tvarkymas, periodinių naujienų įkėlimo organizavimas ir pan.);
  • Kontoros socialinių tinklų administravimas;
  • Vidinių Kontoros dokumentų (taisyklių, tvarkų, įsakymų ir pan.) parengimas, administravimas bei vykdymo koordinavimas;
  • Biuro aprūpinimas kanceliarinėmis ir advokatų veiklai reikalingomis prekėmis, bendravimas su tiekėjais;
  • Įeinančių skambučių priėmimas, nukreipimas, informacijos suteikimas Klientams;
  • Korespondencijos paskirstymas, išsiuntimas;
  • Bylų administravimas;
  • Kontoros svečių sutikimas;
  • Įvairios informacijos paieška bei sisteminimas;
  • Pagalba kontoros advokatams ir teisininkams;
  • Kitos administracinės ir organizacinės užduotys.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas (užbaigtos studijos);
  • Sėkminga darbo patirtis savarankiškai organizuojant ir tvarkant įmonės administracinę – komunikacinę veiklą (ne mažiau kaip 1 metai);
  • Labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
  • Raštvedybos taisyklių išmanymas ir jų taikymas;
  • Labai geros anglų kalbos žinios (žodžiu ir raštu), rusų kalbos žinios - privalumas;
  • Labai geri reprezentaciniai, organizaciniai ir bendravimo įgūdžiai;
  • Dalykinio etiketo išmanymas;
  • Organizuotumas, gebėjimas operatyviai vykdyti daug skirtingų užduočių;
  • Dėmesio detalėms skyrimas, atidumas terminams;
  • Atsakingumas, komunikabilumas, iniciatyvumas, savarankiškumas, pozityvumas;
  • Darbas visą darbo dieną.

Mes jums siūlome

  • Dinamišką ir įdomų darbą vienoje iš didžiausių advokatų kontorų, todėl darbas NJORD Law Firm reiškia tarptautiškumą ir naujoves;
  • Šiuolaikiniais principais pagrįstą komandos filosofiją bei tobulėti skatinančią aplinką;
  • Draugišką, darbštų ir motyvuotą kolektyvą;
  • Įvairius skatinimo būdus.

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas

Mes esame advokatų kontora, pasižyminti šiaurietiška prigimtimi ir globalia mąstysena. Mūsų pagrindinė rinka apima Šiaurės šalis ir Baltijos regioną, taip pat Šiaurės Europą ir Vokietiją. NJORD turi 200 darbuotojų penkiuose miestuose – Aarhus, Kopenhagoje, Rygoje, Taline ir Vilniuje.
informacija apie Advokatų profesinė bendrija NJORD Law Firm
1559 €
Vid. atlyginimas bruto
(11% didesnis už LT vidurkį)
11
Darbuotojų skaičius