Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Balticsofa“

Biuro administratorius (-ė)

Nuo 1200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „Balticsofa“

Darbo pobūdis

KAS MES ESAME? Danų kapitalo baldų gamybos įmonė.
KO MES IEŠKOME? Degančių akių, šiltos širdies, prigimtininio vidinio "varikliuko" ir noro nueiti "extra mile" :)

PAGRINDINĖS ADMINISTRATORIAUS (-ĖS) FUNKCIJOS BŪTŲ:
  • Skambučių, pašto ir el.laiškų administravimas
  • Dokumentų rengimas, registravimas ir administravimas
  • Kanceliarinių, biuro ir kitų ofisui reikalingų priemonių užsakymas ir išdavimas
  • Svečių priėmimo, darbuotojų komandiruočių organizavimas
  • Įmonės biuro priežiūra ir tvarkos palaikymas
  • Valytojų darbo koordinavimas
  • Bendro mikroklimato formavimas ir pagalba kolegoms

Reikalavimai:

  • Administracinio – koordinacinio darbo patirtis (nuo 1 metų)
  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas
  • Labai geros anglų kalbos žinios žodžiu ir raštu (vadovas – danas, tad tenka bendrauti ir rengti dokumentus anglų k. kasdien)
  • Geri darbo MS Office programomis įgūdžiai
  • Greita orientacija, gebėjimas mokytis ir įsisavinti naują informaciją
  • Savarankiškumas, iniciatyvumas, noras tobulėti
  • Puikūs darbo planavimo ir organizavimo įgūdžiai

Mes siūlome

  • Stabilumą ir geras darbo sąlygas
  • Patogų darbo grafiką, nepatenkant į rytinius kamščius (startuojam 7:00 arba 7:30 pasirinktinai)
  • Erdvią automobilio parkavimo aikštelę prie ofiso // Patogų susisiekimą visuomeniniu transportu
  • Draugišką kolektyvą
  • Mokymus ir karjeros augimo perspektyvas

Atlyginimas

Nuo 1200 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB "Balticsofa" - danų kapitalo minkštų baldų gamybos įmonė, eksportuojanti baldus į daugiau kaip 15 šalių - Skandinavijos šalis, Vokietiją, Daniją, Jungtinę Karalystę, netgi Jungtinius Arabų Emiratus ir Australiją.
Mūsų įmonėje dirba daugiau nei 500 darbuotojų padaliniuose Vilniuje, Anykščiuose, Kurkleliuose ir Ariogaloje.
informacija apie UAB „Balticsofa“
442
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.