Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Balticsofa“

Biuro administratorius (-ė)

Nuo 1200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „Balticsofa“

Darbo pobūdis

KAS MES ESAME? Danų kapitalo baldų gamybos įmonė.
KO MES IEŠKOME? Degančių akių, šiltos širdies, prigimtininio vidinio "varikliuko" ir noro nueiti "extra mile" :)

PAGRINDINĖS ADMINISTRATORIAUS (-ĖS) FUNKCIJOS BŪTŲ:
  • Skambučių, pašto ir el.laiškų administravimas
  • Dokumentų rengimas, registravimas ir administravimas
  • Kanceliarinių, biuro ir kitų ofisui reikalingų priemonių užsakymas ir išdavimas
  • Svečių priėmimo, darbuotojų komandiruočių organizavimas
  • Įmonės biuro priežiūra ir tvarkos palaikymas
  • Valytojų darbo koordinavimas
  • Bendro mikroklimato formavimas ir pagalba kolegoms

Reikalavimai:

  • Administracinio – koordinacinio darbo patirtis (nuo 1 metų)
  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas
  • Labai geros anglų kalbos žinios žodžiu ir raštu (vadovas – danas, tad tenka bendrauti ir rengti dokumentus anglų k. kasdien)
  • Geri darbo MS Office programomis įgūdžiai
  • Greita orientacija, gebėjimas mokytis ir įsisavinti naują informaciją
  • Savarankiškumas, iniciatyvumas, noras tobulėti
  • Puikūs darbo planavimo ir organizavimo įgūdžiai

Mes siūlome

  • Stabilumą ir geras darbo sąlygas
  • Patogų darbo grafiką, nepatenkant į rytinius kamščius (startuojam 7:00 arba 7:30 pasirinktinai)
  • Erdvią automobilio parkavimo aikštelę prie ofiso // Patogų susisiekimą visuomeniniu transportu
  • Draugišką kolektyvą
  • Mokymus ir karjeros augimo perspektyvas

Atlyginimas

Nuo 1200 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB "Balticsofa" - danų kapitalo minkštų baldų gamybos įmonė, eksportuojanti baldus į daugiau kaip 15 šalių. Mūsų įmonėje dirba daugiau nei 500 darbuotojų padaliniuose Vilniuje, Anykščiuose, Kurkleliuose ir Ariogaloje.
informacija apie UAB „Balticsofa“
393
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2020 m.