Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Homa group“

Biuro administratorius (-ė)

800-1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Homa group“

Darbo pobūdis

  • Sklandžios biuro veiklos organizavimas ir palaikymas;
  • Įmonės vidaus ir išorės dokumentų judėjimo, registravimo ir saugojimo kontrolės užtikrini-mas;
  • Įmonės renginių ir įvairių susirinkimų organizavimas;
  • Vidinės komunikacijos užtikrinimas (informacijos sisteminimas ir sklaida);
  • Biuro priežiūra ir aprūpinimas, kanceliarinių ir ūkinių prekių užsakymas;
  • Įsitraukimas į kitas su biuro administravimo sritimi susijusias užduotis.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Puikūs bendravimo, planavimo ir organizaciniai įgūdžiai;
  • Atsakingumas, kruopštumas, iniciatyvumas, gebėjimas dirbti savarankiškai;
  • Greita orientacija ir imlumas naujovėms;
  • Labai geri kompiuterinio raštingumo įgūdžiai (MS Office programomis);
  • Raštvedybos išmanymas;
  • Anglų kalbos įgūdžiai.

Įmonė siūlo

Biuras

Nemokami užkandžiai Dviračių saugykla Dušas

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas
Mes siūlome:
  • Profesionalų kolektyvą, kuriame vertinamas iniciatyvumas ir orientacija į rezultatą;
  • Įgūdžių ugdymo ir nuolatinio tobulėjimo galimybę;
  • Pozityvią ir saugią darbo aplinką, kurioje skatinami nauji mąstymo būdai bei darbo metodai;
  • Modernų biurą Vilniuje ir nemokamą vietą automobilio parkavimui;
  • Patogų darbo laiką- nuo 8:30 iki 17.00 val.

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. į rankas

HOMA - tai jaukūs ir patikimi namai, kurių ieškome kiekvienas, o radę juos toliau kuriame ir pripildome savo šiluma. Rinkoje pradėjome dirbti dar 2007-aisiais, o 2019 m. visus savo plėtojamus projektus, patirtį ir filosofiją sujungėme į vieną prekės ženklą – HOMA. Per daugiau nei 15 metų Vilniaus miesto miegamuosiuose rajonuose bei centre išplėtojome 8 daugiabučių ir kotedžų projektus. Sukūrėme beveik 1000 namų žmonėms, kuriuose šiandien auga naujos kartos, gimsta idėjos, verda gyvenimas. Patenkame į penketuką didžiausių gyvenamojo būsto statytojų Vilniuje. Kiekvienas mūsų projektas išsiskiria savo koncepcija, o klientui suteikiamos pridėtinės vertės nepalieka abejingų. Mūsų klientams tiesiog norisi gyventi, ten kur viskas šalia: gamta, miesto patogumai, ramybė bei poilsis aplink. Mūsų komanda – tai savo sričių profesionalai, kuriems kiekvieno kliento unikalus poreikis yra svarbiausias. Ambicingus ir kūrybingus, empatiškus ir savo profesiją išmanančius kolegas kviečiame tapti mūsų komandos dalimi.
informacija apie UAB „Homa group“
4395 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
15
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2021 m.