Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Persona Optima“

Biuro ir personalo administratorius (-ė)

1500-2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „Persona Optima“

Darbo pobūdis

Tikimės, kad mūsų komandoje Tu galėsi būti atsakinga už:
Sklandų biuro darbą visose srityse (raštvedyba, svečių vizitai, buitis);
Profesionalią personalo apskaitą;
Aktyvų komandos formavimą - darbuotojų paiešką ir pirminę atranką, tradicijų formavimą;
Nuolatinę pagalbą įmonės vadovams kasdieninėje veikloje.

Reikalavimai darbuotojui

Tikimės, kad Tu:
Turi bakalauro laipsnį vadybos - administravimo srityje;
Turi patirties biuro administravime ir/arba personalo valdyme;
Esi savarankiškas, iniciatyvus ir gerai planuojantis laiką žmogus;
Anglų kalbi laisvai.

Mes jums siūlome

Dirbdama su mumis Tu galėsi:
Labai sparčiai plėsti savo kompetencijas ir atsakomybes;
Turėti puikias galimybes sudalyvauti įmonės vystymesi;
Darbo vietoje jaustis reikšmingu ir vertinamu darbuotoju.

Atlyginimas

1500-2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Maitinimas, apmokėta kelionė iš/į darbą.

Mūsų klientas - tarptautinė gamybinė įmonė, dirbanti elektronikos prietaisų gamybos srityje, plečia savo veiklą ir kviečia prisijungti naują komandos narį.