Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB "LDV UNIO"
Daugiau apie įmonę »

BIURO VADYBININKĖ (-AS)

700–750 Eur
Vilnius - UAB "LDV UNIO"

Pasiūlymas Jums:

Dinamiškas darbas, kasdien – naujos pažintys, galimybė susipažinti su visų padalinių kolegomis; patogi darbo vieta, visos reikalingos darbo priemonės; sąžiningai mokamas atlyginimas ir priedai už darbo rezultatus.
Mielai aptarsime Jūsų lūkesčius ir mūsų galimybes - siųskite savo gyvenimo aprašymą. Jūsų asmens duomenų saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Būsimos užduotys ir darbo sąlygos:

Pagrindinė darbo vieta – Kalvarijų 135, Vilniuje. Pavaduojant kolegas iš kitų padalinių atostogų ar ligų metu -darbas kituose padaliniuose Vilniuje. Biurų adresus rasite čia: . Dirbsite 5 dienas per sav., 8 val per dieną.
Pagrindinės užduotys: pasitikti klientus, administruoti sudaromas su klientais sutartis, suvesti duomenis į duomenų bazes, priimti mokėjimus grynaisiais pinigais, suvesti mokėjimus į buhalterinės apskaitos programą (apmokysime) ir nuolat rūpintis padalinio tvarka.

Lūkesčiai kompetencijai ir įgūdžiams:

turite biuro administratorės (-iaus) ar klientų aptarnavimo patirties; esate savarankiškas, bendraujantis žmogus, mokate planuoti darbus ir atsakingai vykdote užduotis. Tikimės, kad dirbate kompiuteriu, esate raštingas (-a), galite susikalbėti užsienio kalba (rusų, anglų k.), turite galiojantį vairuotojo pažymėjimą.

Atlyginimas

700–750 Eur atskaičius mokesčius
Derybų klausimas
Su perspektyva didėti
UAB "LDV UNIO"

UAB "LDV UNIO"

UAB LDV UNIO mokymo centras DRAIVERIS – jau daugiau nei dešimtmetį veikiantis mokymo centras naujai vairuotojų kartai. Mes ruošiame visų kategorijų vairuotojus, mokome vairuotojų profesinės kvalifikacijos (95 kodas), ADR (pavojingų krovinių gabenimas), rengiame kursus prasižengusiems vairuotojams. Esame žinoma, vertinama, stabili įmonė, dirbame 9 padaliniuose ir toliau augame. Daugiau apie mus: . Stipriname komandą ir priimtume naujoką (-ę) šioms pareigoms:
Informacija apie UAB "LDV UNIO"
734 €
Vid. atlyginimas bruto
64
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 509 €
25% uždirba 509-777 €
25% uždirba 777-915 €
25% uždirba nuo 915 €
Vadovas: Voldemaras Aukščionis

Panašūs skelbimai: