Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „GeoNovus“

BRAIŽYTOJAS (-A)

1000-1800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Atranka internetu
Vilnius - UAB „GeoNovus“

Darbo pobūdis

Brėžinių sudarymas panaudojant 3D lazerinio skenavimo duomenis UAB ,,Terra Modus".

Reikalavimai

Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
CAD arba BIM pagrindai.

Mes jums siūlome

Profesinio tobulėjimo galimybes;
Geras darbo sąlygas ambicingame ir draugiškame kolektyve;
Lankstų darbo grafiką, nepririštą prie "nuo 8 iki 17";
Konkurencingą atlyginimą, priedus už darbo rezultatus.

Atlyginimas

1000-1800 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Papildomas priedas už pasiektus darbo rezultatus.

UAB ,,GeoNovus" partneriai UAB ,,Terra Modus" – sėkmingai dirbanti įmonė, atliekanti architektūrinius / fotogrametrinius apmatavimus, teritorijų aerokartografavimą, 3D lazerinį skenavimą. Tvarkome 3D skenavimo ir fotogrametrinių matavimų duomenis, juos konvertuojame į vektorinius brėžinius arba rastrinius vaizdus, skaičiuojame tūrius, plotus.
informacija apie UAB „GeoNovus“
1655 €
Vid. atlyginimas bruto
(9% didesnis už LT vidurkį)
7
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.