Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „POLIKOPIJA“

Braižytojas(-ja) - užsakymų koordinatorius(-ė)

1350-1600 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „POLIKOPIJA“

Darbo pobūdis

  • Bendravimas su užsakovais techniniais klausimais.
  • Įvairių detalių ir surinkimo brėžinių braižymas.
  • Brėžinių detalizavimas (nestandartinių gaminių, prototipų, metalo konstrukcijų).
  • Lankstinių braižymas (lakštiniai metalai)
  • Gamybinių brėžinių paruošimas gamybai.

Reikalavimai

  • Darbo patirtis su AutoCAD, Inventor, arba SolidWorks programomis
  • Darbo patirtis metalo apdirbimo įmonėse
  • Atsakingumas, kruopštumas, disciplina

Mes jums siūlome

SIŪLOME:
  • Įdomų ir nemonotonišką darbą.
  • Po bandomojo laikotarpio turėsite automobilį darbui.
  • Atlyginimo kėlimas kiekvienais metais
  • Įvairūs bonusai ir premijos
  • Visos socialinės garantijos

Atlyginimo dydis priklausys priklausys nuo patirties, bei noro dirbti mūsų komandoj.

Atlyginimas

1350-1600 €/mėn. į rankas
Metalo, plastiko ir kitų medžiagų apdirbimo įmonei reikalingas Braižytojas(-ja)/Užsakymų koordinatorius(-ė), turintis darbo patirties įvairių detalių ir gaminių braižymo ir jų paruošimo gamybai.

Metalo gaminiai, dirbiniai ir konstrukcijos
Metalo apdorojimas
Suvirinimo įrenginiai ir įranga
Reklamos skydai ir vitrinos, šviečiančioji reklama
Parduotuvių, prekybos įranga
informacija apie UAB „POLIKOPIJA“
1365 €
Vid. atlyginimas bruto
10
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.