Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Simplika“

BUHALTERĖ (-IS) / APSKAITININKĖ (-AS)

1500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „Simplika“

Darbo pobūdis

Mūsų tikslas yra kurti pasitikėjimą mūsų klientų gaminiais, paslaugomis ir procesais teikiant sertifikavimo, tikrinimo, testavimo, mokymų ir technologijų paslaugas. Visuomet siekiame kokybės ir aukščiausių rezultatų, todėl esame pasauliniu mastu pripažinti , kaip viena geriausių testavimo ir sertifikavimo kompanijų. Šiuo metu ieškome kolegos norinčio prisijungti prie mūsų profesionalios komandos.

Šioje pozicijoje būsi atsakinga (-s) už:

  • Darbą su pirminiais buhalterinės veiklos dokumentais;
  • Banko operacijų apskaitą;
  • Skolų suderinimą su pirkėjais;
  • Ataskaitų pildymą ir pateikimą statistikos departamentui;
  • Mėnesio/metų uždarymo proceso vykdymą.

Reikalavimai darbuotojui

Reikalavimai kandidatui:

  • Aukštesnysis arba aukštasis apskaitos, finansų, ekonomikos ar apskaitos ir audito srities išsilavinimas;
  • Ne mažesnė kaip 2 metų darbo patirtis buhalterijos srityje yra privalumas;
  • Kompiuterinis raštingumas, MS Office bei apskaitos programos „Stekas“ išmanymas;
  • LR buhalterinės apskaitos įstatymų išmanymas.

Mes siūlome:

  • Galimybę tobulėti tarptautinėje įmonėje finansų srityje;
  • Draugišką ir padėti pasiruošusį kolektyvą;
  • Kvalifikacijos kėlimo kursus.

Siųsdami savo CV Jūs sutinkate, kad UAB „Simplika“ tvarkytų Jūsų asmens duomenis galimo įdarbinimo bendrovėje ar paslaugų teikimo UAB „Simplika“ klientams tikslais. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, tvarkyti, keisti bei prašyti ištrinti savo anksčiau pateiktus duomenis (plačiau )

Atlyginimas

1500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Esame „Simplika“ ir „CVO Recruitment“ – lyderiaujanti personalo atrankų ir laikinojo įdarbinimo įmonė Baltijos regione. Mūsų tikslas – padėti Klientams susirasti geriausią darbuotoją, o Kandidatams – svajonių darbą.