Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Bauen“

Buhalterė (-is)

800-1000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Bauen“

Darbo pobūdis

Įmonės buhalterijos vedimas:

  • Pirminių buhalterinių dokumentų tvarkymas;
  • Skolų derinimai su pirkėjais ir tiekėjais;
  • CMR ir kitų eksporto dokumentų sutikrinimas;
  • Kiti su buhalterija susiję einamieji darbai;

Reikalavimai darbuotojui

  • Ne mažiau 1 - 2 metai buhalterės (-io) darbo patirtis;
  • Atsakomybė, sąžiningumas;
  • Gebėjimas dirbti komandoje, dalintis žiniomis;
  • Geri komunikavimo įgūdžiai;

PRIVALUMAS:

  • Darbo patirtis BŪTENTA buhalterine apskaitos programa;

Įmonė siūlo

  • Visas socialines garantijas;
  • Atsakingą ir įdomų darbą stabilioje kompanijoje;
  • Draugišką kolektyvą ir šiuolaikišką darbo aplinką;
  • Tobulėjimo ir karjeros galimybes.

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. į rankas
UAB „Bauen“

UAB „Bauen“

UAB „BAUEN“ – viena didžiausių įmonių Lietuvoje, užsiimanti mažmenine ir didmenine prekyba statybinėmis medžiagomis, subūrusi kompetentingą sėkmingai dirbančią bendraminčių komandą, plečia savo veiklą.

Daugiau informacijos:
informacija apie UAB „Bauen“
3865 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
70
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1885 €
25% uždirba 1885-1962 €
25% uždirba 1962-3608 €
25% uždirba nuo 3608 €