Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Maviga group“

Vyr. buhalterė (-is)

3000-3500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Klaipėda - UAB „Maviga group“

Darbo pobūdis

Vyr.buhalterė
  • Komandiruočių (dienpinigių) ir DU skaičiavimo išmanymas;
  • Finansinių, mokestinių ataskaitų, deklaracijų ruošimas;
  • Savalaikis ataskaitų vadovybei ruošimas pagal vidines įmonių nustatytas tvarkas;
  • Mėnesio, metų uždarymas, ataskaitų rengimas;
  • Dalyvavimas audito procese bei informacijos rinkimas auditoriams;
  • Darbas komandoje su buhalteriais, jų darbo koordinavimas ir pagalba atliekant kasdienes užduotis.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis arba aukštesnysis buhalterinis išsilavinimas;
  • Ne mažesnė nei 3 metų vyr. buhalterio darbo patirtis;
  • LR teisės aktų bei apskaitos standartų išmanymas;
  • Geros rusų bei anglų kalbos žinios;
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office paketas, ypač Excel), patirtis dirbant su apskaitos programa "Rivilė" ("BSS" būtų privalumas);
  • Patirtis organizuojant/tikrinant komandos darbą.

  • Darbą šiuolaikiškoje, draugiškoje ir perspektyvioje kompanijoje;
  • Visas socialines garantijas;
  • Siūlome tapti nuolatos tobulėjančios ir šaunios komandos dalimi!

Atlyginimas

3000-3500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Dėl darbo užmokesčio sutariama darbo pokalbio metu įvertinus kandidato kompetenciją bei turimos patirties tinkamumą siūlomai darbo pozicijai.

Vessel interior installation on newly built or renovated ships is the main area of our business. Also providing different civil construction and installation services in Lithuania and abroad.
For more information please visit our website