Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Smart trading“
Daugiau apie įmonę »

BUHALTERĖ (-IS)

800-1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Smart trading“

Siūlome Jums:

Užtikrintą darbo vietą ir karjeros perspektyvas stabilioje ir patikimoje įmonėje. Manome, kad Jums tiks patogiai įrengta darbo vieta, aiškios atsakomybės, bendradarbiaujantys kolegos ir vadovai, savalaikis ir sąžiningas atlyginimas už Jūsų darbą bei finansinio motyvavimo priemonės. Galėsite laisvai planuoti savo darbo laiką.
Pasikalbėkime apie šio pasiūlymo privalumus išsamiau. Siųskite savo gyvenimo aprašymą (C.V.), o Jūsų asmens duomenų saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Darbo pobūdis

Jums teks bendradarbiauti su buhalterinės paskaitos paslaugas teikiančia įmone, šiuo metu atliekančia vyr.buhalterio funkcijas. Kasdienių Jūsų užduočių sąraše būtų: debitorinės/kreditorinės operacijos, inventorizacijų koordinavimas ir kitos smulkesnės funkcijos, pagalba kolegoms finansų, ataskaitų, Rivilės naudojimo ir kitais klausimais. Tikimės, kad prisidėsite prie Rivilės tobulinimo: duomenų importai, eksportai, ataskaitų formos, naujų vartotojų prijungimas, apmokymas ir pan.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai

Tikimės, kad turite aukštąjį/aukštesnįjį išsilavinimą finansų, apskaitos srityje; turite panašaus darbo patirties, dirbote Rivilės programa, susikalbate anglų k., esate kruopštus, atsakingas ir greitos orientacijos žmogus. Jūsų Navision žinias laikytume privalumu.
Jei norite toliau gilinti savo žinias buhalterijos srityje ir turite karjeros ambicijų, ko gero, Smart trading- puikiausias darbdavys. Siųskite savo CV, sužinokite daugiau.

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. į rankas
UAB „Smart trading“

UAB „Smart trading“

UAB “Smart trading” – tai moderni, dinamiška ir patikima didmeninės prekybos įmonė, veikianti visose trijose Baltijose šalyse. Mes pasižymime šiuolaikinėmis valdymo tradicijomis, aukštos kokybės paslaugomis ir greita reakcija į mūsų partnerių poreikius. Esame “Gazelės” ir “Stipriausi Lietuvoje” įvertinti keletą kartų. Sužinokite apie mūsų paslaugas ir produktus daugiau internetinėje svetainėje
Šiuo metu priimtume į komandą profesionalą šioms pareigoms:
informacija apie UAB „Smart trading“
1137 €
Vid. atlyginimas bruto
15
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2018 m.