UAB „Sigmaris“

Buhalterė

800-1000 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Sigmaris“

Darbo pobūdis

  • Pirminių pirkimo ir pardavimo dokumentų operacijų apskaita ir administravimas;
  • Trumpalaikio turto, atsargų, kuro apskaita;
  • Ilgalaikio turto priežiūros ir remontų apskaita;
  • Bankinių operacijų ir atsiskaitymų apskaita;
  • Metinės inventorizacijos proceso organizavimas, įforminimas ir apskaita;
  • Mokestinių, finansinių, statistinių ataskaitų paruošimas deklaravimui.
  • Darbo užmokesčio apskaita;

Reikalavimai

  • Aukštasis ar aukštesnysis išsilavinimas finansų / apskaitos / ekonomikos srityje;
  • 2—3 metų darbo patirtis buhalterinės apskaitos srityje;
  • Buhalterinės apskaitos reikalavimų pagal VAS arba TFAS išmanymas;
  • LR teisės aktų, reglamentuojančių apskaitą ir mokesčius, išmanymas;
  • Patirtis gamybinėje įmonėje – privalumas;
  • Patirtis dirbant su programa Rivilė – privalumas;
  • Darbo su pagrindinėmis MS Office programomis įgūdžiai;
  • Gebėjimas dirbti su dideliais duomenų srautais.

Įmonė siūlo

Išskirtines galimybes tobulėti profesinėje srityje, būnant įmonių grupės dalimi;
Pagalbą ir mokymus iš savo srities profesionalų;
Dinamišką aplinką ambicingoje ir proaktyvioje komandoje;
Stabilų ir konkurencingą darbo užmokestį.

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. į rankas

UAB Sigmaris įmonių grupė teikianti plataus spektro gamybines paslaugas laivų statybos, gamybos pramonės ir civilinės statybos rinkoms.
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (3)
informacija apie UAB „Sigmaris“
3094 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
17
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2019 m.