Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Pagautė“
Daugiau apie įmonę »

BUHALTERIO (-ĖS) PADĖJĖJA (-AS)

500-800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Pagautė“

Mūsų pasiūlymas:

Ilgiausiai čia dirbantys kolegos vertina galimybę gilinti profesines žinias seminaruose ir dalintis patirtimi su daugiau nei 20 profesionalų komandoje. Darbo kokybei padeda puikiai įrengtas biuras ir darbo vietos, atitinkančios aukščiausius ergonomikos reikalavimus. Švenčiame šventes ir pergales kartu, rūpinamės naujokų adaptacija, puoselėjame kolektyvo tradicijas, džiaugiamės sąžiningu atlygiu ir perspektyvomis.
Galbūt tai svarbu ir Jums? Pasikalbėkime – siųskite savo CV. Jūsų asmens duomenų saugumu pasirūpinsime.

Atsakomybių sritys:

Efektyvi ir kokybiška pirminių dokumentų apskaita, pagalba buhalteriui (-ei). Išsamiau – susitikimo metu. Dirbame Navision programa, o naujokams suteikiame puikius programos apmokymus.

Tikimės, kad:

Turite sėkmingos panašaus darbo patirties (ne trumpesnės, nei 1 m.), finansų, ekonomikos ar buhalterijos srities išsilavinimą; bendraujate pozityviai, dirbate kruopščiai, greitai ir siekiate užtikrintos karjeros vienoje iš patikimiausių įmonių. Jūsų patirtį dirbant Navision vertinsime kaip didelį privalumą.
Nedvejokite – siųskite savo gyvenimo aprašymą. Susipažinkime.

Atlyginimas

500-800 €/mėn. į rankas
UAB „Pagautė“

UAB „Pagautė“

UAB “Pagautė” – tai profesionali komanda, teikianti buhalterinės apskaitos ir mokesčių konsultacijų paslaugas jau 15 metų. Mums savo buhalterinės apskaitos tvarkymą patikėjo virš šimto vidutinių ir smulkių įmonių. Mūsų klientai – tai įvairių veiklos sričių atstovai, prekybos ir paslaugų įmonės, užsienio kapitalo įmonės, ne pelno siekiančios organizacijos ir fiziniai asmenys.
Mes mylime skaičius. Sužinokite daugiau: ;
Šiuo metu ieškome naujo komandos nario šioms pareigoms:
informacija apie UAB „Pagautė“
1623 €
Vid. atlyginimas bruto
(26% didesnis už LT vidurkį)
28
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1378 €
25% uždirba 1378-1594 €
25% uždirba 1594-1956 €
25% uždirba nuo 1956 €

Panašūs skelbimai: