Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „ASSTRA-VILNIUS“

Buhalteris (-ė) - apskaitininkas (-ė)

800-950 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „ASSTRA-VILNIUS“

Darbo pobūdis:

  • Pirminės buhalterinės dokumentacijos tvarkymas: pirkimo sąskaitų-faktūrų registravimas, sisteminimas.
  • Pardavimo sąskaitų-faktūrų sisteminimas.
  • Skolų likučių derinimas su klientais.
  • Kiti darbai pagal poreikį.

Reikalavimai:

  • Aukštesnysis arba aukštasis išsilavinimas.
  • Pageidautina suprasti rusų, anglų , lenkų kalbas
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai, komunikabilumas, atsakingumas, kruopštumas, iniciatyvumas, noras siekti rezultato, mokytis ir tobulėti.

Privalumai:
  • Galima nedidelė darbo patirtis buhalterijos srityje , patirtis su buhalterinės apskaitos programa „Rivilė Solo“.

Mes siūlome:

Darbo ir laisvalaikio balansas

Papildomos apmokamos atostogos Papildoma apmokama laisva diena Gimimo dienos proga 2 dienos "Biuletenis be biuletenio"

Sveikatingumas

Nuolaidos sportiniai veiklai

Biuras

Visos reikalingos darbo priemonės

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Vidiniai ir išoriniai mokymai Premijų programa Premijos už pasiūlytas idėjas Dovanos darbuotojų vaikams švenčių proga Įmonės renginiai Profesinis tobulėjimas
  • Galimybė tobulėti ir tobulinti savo žinias daugiakultūrinėje ir dinamiškoje aplinkoje (daugiau nei 1000 darbuotojų, daugiau nei 20 šalių).

Atlyginimas

800-950 €/mėn. į rankas

AsstrA is an ambitious team from 22 countries. Over 1000 employees work in Europe, CIS countries, Asia and USA. More than 25 years AsstrA offers a full range of transport and logistic services: road, sea, rail, air transportation and intermodal transportations, customs services, cargo insurance. As a result of rapid development of our business and opening of new offices in Europe and Asia we offer you great opportunities to shape your successful career, develop or get new competencies in logistics.
informacija apie UAB „ASSTRA-VILNIUS“
2591 €
Vid. atlyginimas bruto
(70% didesnis už LT vidurkį)
58
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1959 €
25% uždirba 1959-2438 €
25% uždirba 2438-2976 €
25% uždirba nuo 2976 €