Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „KAEFER“

Buhalteris (-ė) – kasininkas (-ė)

Nuo 1400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Kaunas - UAB „KAEFER“

Darbo pobūdis

  • Banko operacijų apskaita;
  • Kasos vedimas (retai);
  • Pardavimo dokumentų išrašymas;
  • Kreditorinių/debitorinių įsiskolinimų monitoringas (įskaitant ir suderinimo dokumentų rengimą);
  • Pagal poreikį – pirkimo dokumentų pajamavimas;
  • Ateinančių laikotarpių sąnaudų sąskaitos vedimas;
  • Kitos įprastos buhalterinės apskaitos užduotys, statistikos ataskaitos.

Reikalavimai

  • Buhalterinės apskaitos darbo patirtis;
  • Minimalus apskaitos ir mokesčių įstatymų reikalavimų išmanymas;
  • Darbo su apskaitos programa patirtis;
  • Greita orientacija ir buhalterinis raštingumas;
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Atsakingumas, kruopštumas, sąžiningumas ir pareigingumas;
  • Geri bendravimo įgūdžiai, lankstumas ir gebėjimas dirbti komandoje;
  • Buhalterinis išsilavinimas (privalumas);
  • Gebėjimas dirbti su VVS Agnum (privalumas);
  • Anglų kalba (privalumas).

Mes jums siūlome

  • Tobulėjimo galimybės (seminarai, kursai ir t.t.);
  • Įdomų ir atsakingą darbą tarptautinėje įmonėje;
  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Kolektyvinės sutarties papildomas socialines garantijas;
  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų 24/7.

Atlyginimas

Nuo 1400 €/mėn. neatskaičius mokesčių

KAEFER UAB yra tarptautinės KAEFER Group kompanijos sudėtyje ir vykdo veiklą Lietuvoje bei atlieka darbus pagal sutartis užsienyje. Projektų turime Prancūzijoje, Belgijoje, Vokietijoje, Švedijoje. Atliekame termoizoliacinių sistemų įrengimo, pastolių montavimo-demontavimo darbus.
informacija apie UAB „KAEFER“
1676 €
Vid. atlyginimas bruto
(10% didesnis už LT vidurkį)
347
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1104 €
25% uždirba 1104-1375 €
25% uždirba 1375-1937 €
25% uždirba nuo 1937 €