Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB "Permanent Makeup of Baltics"
Daugiau apie įmonę »

Buhalteris (-ė)

Iki 800 Eur
Kaunas - UAB "Permanent Makeup of Baltics"

Darbo pobūdis

Ieškome žmogaus, pilnam etatui, kurio pagrindinės atsakomybės būtų: apskaitos procesų valdymas ir kontrolė (apmokėjimų vykdymas, sąskaitų išrašymas), savailaikės ir tikslios buhalterinės apskaitos užtikrinimas. Darbas su buhalterine CENTAS programa.
Įmonė užsiėmimą prekybą savo internetinėje parduotuvėje, bet taip pat ir EBAY, todėl didelė dalis apmokėjimų vyksta per PAYPAL.
Taip pat įmonė prekiauja ir fizinėje parduotuvėje ir vykdo mokymus. Tad vykdo ir PVM apmokestinamą ir PVM neapmokestinamą veiklą.

Reikalavimai

Labai svarbu, jog turėtumėt ne mažesnę nei 5 metų darbo šioje srityje patirtį, mokėtumėte naudotis CENTAS programa, išmanytumėt mokesčius reglamentuojančių LR teisės aktų reikalavimus, gebėtumėt lengvai dirbti savarankiškai ir komandoje.

Mes jums siūlome

Draugišką kolektyvą;
Pastovų atlyginimą;

Atlyginimas

Iki 800 Eur atskaičius mokesčius
Derybų klausimas

Mūsų prabangi klinika įsikūrusi prestižinėje Kauno vietoje, Savanorių pr. Klinikoje įrengti keturi kabinetai kuriuose dirbs - manikiūristė, dvi kosmetologės, bei permanentinio makiažo meistrė. Klinikos įkurėja ir savininkė gerai žinoma pemanentinio makiažo meistrė, L.Penkauskienė.
Informacija apie UAB "Permanent Makeup of Baltics"
929 €
Vid. atlyginimas bruto
(4% didesnis už LT vidurkį)
11
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Paulius Penkauskas