Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Manpower Lit“

Buhalteris, (-ė)

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Manpower Lit“

Darbo pobūdis

Jeigu Tu tiki, kad buhalterinė apskaita gali ir turi būti daug paprastesnė, tuomet Tau siūlome darbą, kuriame turėsi galimybę išbandyti jėgas pilname ir daliniame buhalterinės apskaitos vedime bei sudėtingesnių atvejų analizėje, kurių metu komunikuosi su IT specialistais ir tokiu būdu efektyvinsi tiek savo darbą, tiek visos programos veikimą.

Reikalavimai:

  • 1,5 metų buhalterinio darbo patirtis;
  • Gebėjimas greitai mokytis ir dirbti nuolat besikeičiančioje aplinkoje;
  • Gebėjimas dirbti komandoje;
  • Pozityvus požiūris į darbą;
  • Darbo patirtis apskaitos įmonėje privalumas.

Skamba įdomiai? Kandidatuok ir pasikalbėsime išsamiau apie galimybę prisijungti prie šaunios komandos, dirbti moderniame biure Vilniaus centre, gauti kompetencijas atitinkantį atlyginimą, kuris prasideda nuo 1000 EUR „į rankas“ ir kasdien gerti skanią kavą bei, svarbiausia, prisidėti prie šiuolaikiškos buhalterinės apskaitos ateities kūrimo Lietuvoje.
Kilus klausimams, susisiekite: .

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas

„Manpower“ Komanda Lietuvoje – personalo sprendimų profesionalai, kurie kasdien keičia Žmonių gyvenimus. Mes padedame kandidatams atrasti darbą, kuriame jie galėtų atskleisti savo potencialą, o įmonių vadovams pritraukti darbuotojus, kurie kurs verslo sėkmę. Mūsų komanda jau 15 metų prisideda prie darnios darbo rinkos kūrimo ir įvairaus dydžio įmonėms siūlo paieškos ir atrankos, laikino įdarbinimo, išdarbinimo, konsultavimo paslaugas. Nuolat augame ir esame pasiruošę mokytis iš naujo komandos nario bei kurti kartu.