Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Motivate LT“

Buhalteris (-ė)

Nuo 1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Motivate LT“

Darbo pobūdis

Pilnas lošimų įmonės finansų apskaitos tvarkymas, ataskaitų rengimas;
Kasdieninis piniginių srautų planavimas ir kontrolė;
Grynaisiais pinigais ir online platformoje gaunamų pajamų apskaita;
Įmonės veiklos finansinė analizė ir sprendimų siūlymas;
Bendravimas su išorės auditoriais;
Ataskaitų Lošimų priežiūros tarnybai rengimas ir teikimas.

Reikalavimai darbuotojui

Panašaus darbo patirtis (licencijuojamos veiklos įmonėje - privalumas);
Aukštasis išsilavinimas;
Gebėjimas savarankiškai, proaktyviai analizuoti situacijas ir siūlyti sprendimus;
Labai geros anglų kalbos žinios;
Darbo su Rivilės apskaitos programa patirtis;
Nuolatinis tobulėjimas ir noras augti finansų srityje;
Komunikabilumas.

Įmonė siūlo

Dinamišką darbą naujai įsteigtoje Perlas grupės įmonėje;
Galimybę tobulėti ir augti finansų srityje;
Darbą draugiškame, profesionaliame, ambicingame kolektyve.

Atlyginimas

Nuo 1500 €/mėn. į rankas

Perlas Gaming, UAB - "Perlas" grupės įmonė, pradedanti antžeminių ir nuotolinių lošimų verslą (žirgų lenktynių totalizatoriai, lošimų automatai, lažybos). Numatomos 5 fizinės loterijos vietos didžiausiuose Lietuvos miestuose bei online platforma. Administracijoje surinkta ir teberenkama savo srities profesionalų komanda. Planuojamas įmonės dydis - 20 žmonių (iš jų - 12-15 žmonių administracijoje). Įmonės į savo augantį kolektyvą kviečia prisijungti ambicingą, norintį tobulėti buhalterį (-ę)/finansininką (-ę).