Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Assorti“

BUHALTERIS (-Ė)

Nuo 1600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „Assorti“

Apie Assorti

ASSORTI yra išskirtinių, itin aukštos kokybės maisto ir kasdienių prekių parduotuvė. Profesionaliai, su meile ir atida atrinkti produktai, žingeidumas, noras pažinti neatrastus skonius ir nuolatinė edukacija – tai mūsų siekiai. Norime kartu su jumis keliauti po gurmanišką skonių pasaulį. Išlikti ištikimi sveikam ir maloniam gyvenimui be skubos, mokytis atrasti ir lėtai mėgautis atradimais. Jau 10 metų veikianti įmonė siūlo darbą Buhalteriui (-ei).

Darbo pobūdis:

  • Prekių pajamavimas ir nurašymas;
  • Prekių likučių kontrolė;
  • Dalyvavimas prekių inventorizacijose, inventorizacijų rezultatų įforminimas;
  • Parduotuvių prekių nurašymo kontrolė;
  • Parduotuvių kasos aparatų operacijų apskaitos kontrolė;
  • Prekių perdavimo tarp įmonės vidinių sandėlių registravimas;
  • Nuotolinės prekybos apskaita;
  • Pardavimo sąskaitų faktūrų išrašymas;
  • Kitų vyr. buhalterio pavestų užduočių vykdymas.

Reikalavimai

  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas buhalterinės apskaitos, finansų, ekonomikos srityje;
  • Ne mažesnė kaip 2 metų buhalterio darbo patirtis;
  • Patirtis dirbant su apskaitos programa RIVILĖ;
  • Geri darbo įgūdžiai “Microsoft Office”, ypatingai – “Excel” programa;
  • LR teisės aktų, reglamentuojančių apskaitą (VAS), mokesčių apskaičiavimą išmanymas ir gebėjimas taikyti praktikoje;
  • Atsakingumas ir pareigingumas;
  • Kruopštumas, atidumas detalėms;
  • Anglų kalbos žinios (privalumas);
  • Patirtis mažmeninės prekybos įmonėje (privalumas).

Mes jums siūlome

  • konkurencingą, kompetenciją atitinkantį darbo užmokestį;
  • draugišką kolektyvą;
  • galimybes tobulėti kartu su profesionalia ir nuolat besimokančia komanda.

Atlyginimas nuo 1600 EUR neatskaičius mokesčių.

Atlyginimas

Nuo 1600 €/mėn. neatskaičius mokesčių

ASSORTI yra išskirtinių, itin aukštos kokybės maisto ir kasdienių prekių parduotuvė. Profesionaliai, su meile ir atida atrinkti produktai, žingeidumas, noras pažinti neatrastus skonius ir nuolatinė edukacija – tai mūsų siekiai. Norime kartu su jumis keliauti po gurmanišką skonių pasaulį. Išlikti ištikimi sveikam ir maloniam gyvenimui be skubos, mokytis atrasti ir lėtai mėgautis atradimais.
informacija apie UAB „Assorti“
1740 €
Vid. atlyginimas bruto
(14% didesnis už LT vidurkį)
63
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1261 €
25% uždirba 1261-1558 €
25% uždirba 1558-1965 €
25% uždirba nuo 1965 €