Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
EWP

BUHALTERIS (-Ė)

3000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - EWP

Darbo pobūdis

Ieškoma patikima buhalterė ilgalaikiam bendradarbiavimui:
1. Kiekvieną penktadienį reikia atvažiuoti į ofisą Vilniuje nuo 14:30 iki 20:30 ir sutvarkyti/suskanuoti viską kas nesuskanuota, parsiųsti sąskaitas iš sistemų (Envato, Amazon ir kt.).
Papildomai galima į ofisą užsukti ir kitomis dienomis, bet dirbant visiškai savarankiškai ir netrukdant komandos.
2. Dokumentų valdymui naudojame Dropbox su aiškia direktorijų ir pavadinimų struktūra.
3. Dokumentams yra atskiras greitas stacionarus kompiuteris - Mac Mini arba Windows 10 Mini
4. Buhalterinė sistema - iTax-lt, reikia iš jos eksportuoti XLS'us ir į pačią sistemą kelti minimalią informaciją.
5. Prisijungus prie įmonės bankininkystės pagal pateiktą sąrašą TXT faile padaryti periodinius (daromi 15-20 dienomis) ir neperiodinius mokėjimus.
6. Parengti XLS faile naują skirtuką su mėnesio išlaidų suvestine pagal išlaidų grupes.
7. Buhalterija yra tiek MB, tiek UAB, t.y. 2 įmonės, vienoje 5-10 narių, kitoje 1-2 darbuotojai (kinta).
8. Sąskaitų per mėnesį apie 100, visų kitų dokumentų - apie 200.
9. PAPILDOMA UŽDUOTIS - nusiųsti per GoSign.lt pasirašyti dokumentus atnaujintus naujiems ir esamiems komandos nariams (partnerystės sutartys, CPS, konf. sutartys).
10. PRIVALUMAS - patirtis ir gebėjimas parengti nuo A iki Z dokumentus INVEGA'os finansavimo paraiškoms, grantams, paskoloms.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis universitetinis išsilavinimas buhalterinės apskaitos, finansų srityje;
Nemažesnė negu 2 metų buhalterio darbo patirtis;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Word, Excel);
Geros anglų kalbos žinios;
Savarankiškumas, kruopštumas, atsakingumas.

Mes jums siūlome

3000 EUR/mėn į rankas, pradžioje nuo pusės ar ketvirčio etato.

Atlyginimas

3000 €/mėn. į rankas
EWP

EWP

Tarptautinio fondo investiciją gavęs IT startuolis XRental.com ir EWP.com agentūra, kurių ilgamečiai klientai yra Avis, Budget ir Danone korporacijos ieško naujų komandos narių.
Mūsų komandos nariai pasiekė karjeros aukštumų JAV (Silicio slėnyje) ir Australijoje, ir įgavę patirties kuria verslą Lietuvoje.
Kaip komanda esame patyrę, gerai išsilavinę ekspertai, turintys informatikos universitetinį laipsnį programinės įrangos inžinerijos, kompiuterių mokslo ir informacinių technologijų srityse.
Komanda, 2006 m. Sutelkusi dėmesį į interneto technologijas ir jau turinti daugiau nei dešimtmetį patirties kuriant interneto svetaines, sprendžiant kibernetinio saugumo klausimus, kovojant su DoS ir DDoS išpuoliais, kuriant svetainių apsaugos sistemas, hi-end OOP S.O.L.I.D. MVC pagrįsti „WordPress“ papildiniai ir su IT susijusios verslo mastelio didinimas – pradedančiosios įmonės ir vidutinio dydžio korporacijos.