Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Digitouch!“
Daugiau apie įmonę »

Buhalteris/Finansininkas/ ERP sistemos Finansų HR modulio konsultantas

800-1300 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Digitouch!“

Vertės pasiūlymas

Užtikrinta ilgalaikė karjera stabilioje įmonėje, kuri veikia jau daugiau nei 13 metų; visos sąlygos didinti savo kaip profesionalo vertę – dalyvauti įvairių įmonių verslo valdyme, mokymuose, konferencijose Lietuvoje ir užsienyje bei siekti profesinę kompetenciją patvirtinančių sertifikatų.
Įdomūs projektai, potencialas įgyvendinti savo idėjas, sąžiningas savalaikis finansinis atlygis, tikras komandos įvertinimas ir patogi darbo aplinka, skatinanti kūrybiškumą ir savo kaip asmenybės saviugdą bei tobulėjimą.
Jei siekiate kurti ir projektuoti įdomias sistemas, keliauti bei pažinti pasaulį, stebėti kitų įmonių verslo augimą, norite padėti kitiems augti ir siekiate palikti kažką vertingo po savęs, ne tik dirbti nuobodų rutinišką darbą, tuomet esate tas, kurio mums reikia!

Pasikalbėkime – siųskite savo CV dabar, bet ne vėliau, kaip iki kovo 25 d., ir susitiksime, nelaukdami termino pabaigos. Jūsų asmens duomenų konfidencialumu pasirūpinsime tinkamai.

Atsakomybių sritys:

Išsiaiškinus kliento poreikius, juos analizuoti bei projektuoti Canias ERP sistemą, bendradarbiaujant su mūsų projektų vadovais ir konsultantais. Reikės diegti sistemą pagal kliento poreikius - šio elemento išmokysime.
Kadangi Jūsų pareigybė ir atliekamas darbas – įmonės sėkmės garantas, todėl suteiksime daug žinių patys, mokymuose, konferencijose ir tikėsimės, kad savo darbe itin didelį dėmesį skirsite terminų laikymuisi.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai:

Aukštasis audito, apskaitos ar ekonomikos išsilavinimas; darbo patirtis apskaitos srityje; puikus įmonėse vykstančių verslo procesų suvokimas ir išmanymas; darbo patirtis dirbant su bet kokia programine įranga. Tikimės, kad galite būti komandinis žaidėjas, kuriam svarbi darbo kokybė ir terminai.
Sužinokite daugiau- siųskite savo CV dabar, susipažinkime.

Atlyginimas

800-1300 €/mėn. į rankas
UAB „Digitouch!“

UAB „Digitouch!“

UAB “Digitouch” – jau dešimtmetį veikianti įmonė, gerai žinoma klientams dėl savo teikiamų paslaugų. Mes kuriame tai, kas palengvina kitiems darbą! Diegiame verslo valdymo sprendimus, CRM, ERP sistemas ir sudėtingus verslo procesų optimizavimo įrankius. Daugiau apie verslo valdymo sistemą mūsų internetinėje svetainėje
Stipriname komandą ir kviečiame naujoką šioms pareigoms:
informacija apie UAB „Digitouch!“
2130 €
Vid. atlyginimas bruto
(65% didesnis už LT vidurkį)
9
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2018 m.

Panašūs skelbimai: