UAB „LENDERS“

BŪSTO PASKOLŲ VADYBININKAS (-Ė)

1000-2200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „LENDERS“

Mūsų pasiūlymas

Kviečiame į sėkmingą, stabilią, augančią kompaniją, jau turinčią savo vardą rinkoje. Užtikrinsime profesionalius apmokymus ir nuolatinį kvalifikacijos kėlimą, palaikančius kolegas, profesionalius vadovus, puikias darbo sąlygas beveik miesto centre, realias karjeros perspektyvas, pasitikėjimą Jūsų sprendimais, nuoširdumą bendraujant ir Jūsų indėlio įvertinimą. Žadame sąžiningą atlygį, solidžią motyvacijos sistemą bei gerovės paketą.
Nedelskite – siųskite savo gyvenimo aprašymą šiandien. Jūsų asmens duomenų saugumu ir atrankos konfidencialumu pasirūpinsime tinkamai.

Būsimos užduotys ir atsakomybės

Dirbsite būtent Būsto paskolų skyriuje ir bendrausite su klientais, kuriuos jau pristatė Jums pardavimų vadybininkai: išsiaiškinsite kliento situaciją, poreikius, bendrausite su paskolas teikiančiomis įstaigomis (bankais, kredito unijomis ir pan.), išsiderėsite geriausias sąlygas mūsų klientui ir pagelbėsite klientui sėkmingai gauti būsto paskolą.
Lenders žinomi kaip Nr. 1 šioje srityje, tad tikimės, kad prisidėsite prie mūsų reputacijos puoselėjimo. Tačiau apie viską išsamiau – susitikimo metu.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai

Tikimės, kad turite aukštąjį išsilavinimą, panašaus darbo patirties, puikiai orientuojatės paskolų rinkoje, mokate derėtis, siekiate rezultato, gebate priimti sprendimus ir dirbate maksimaliai efektyviai, nes Jums svarbu – laimingas klientas. Prireiks gebėjimo būti patikimu komandos nariu, bendrauti profesionaliai ir pozityviai. Rusų kalbos žinias vertintume kaip privalumą – klientams svarbu, kad vadybininkas galėtų susikalbėti jo gimtąja kalba.
Jei Jums svarbu ilgalaikė karjera patikimoje įmonėje, siųskite savo CV nedelsiant – aptarkime šį pasiūlymą.

Atlyginimas

1000-2200 €/mėn. į rankas
pirmasis skaičius – fiksuota atlyginimo dalis, kuri priklausys nuo Jūsų kompetencijos, o antrasis skaičius – potencialiai atlyginimas su priedais pirmaisiais darbo metais

UAB „LENDERS“

UAB “Lenders” – didžiausias paskolų palyginimo portalas Lietuvoje. Pradėję veiklą 2013 metais, kaip finansų rinkos inovatorius, sėkmingai užsitarnavome daugiau nei 100.000 klientų pasitikėjimą. Tai patvirtina ir aukštas Google atsiliepimų reitingas - 4,9 balo iš 5-ių galimų!
Lenders yra Lietuvos Banko prižiūrimas tarpininkas, veikiantis kaip priklausomas vartojimo kreditų tarpininkas bei kaip nepriklausomas kredito, susijusio su nekilnojamuoju turtu, tarpininkas. Esame paskolų ekspertai. Padedame gauti vartojimo paskolas, būsto kreditus bei paskolas juridiniams asmenims mažesnėmis palūkanomis ir geresnėmis sąlygomis.
Lender – paskolų palyginimo portalas Nr.1 Lietuvoje. Sužinokite apie mus daugiau internete www.lenders.lt/
www.facebook.com/lenders.lt
Stipriname komandą ir kviečiame prisijungti šioms pareigoms:
informacija apie UAB „LENDERS“
1756 €
Vid. atlyginimas bruto
(15% didesnis už LT vidurkį)
14
Darbuotojų skaičius
30-50 tūkst. €
Pajamos 2016 m.

Jus taip pat gali sudominti: