ECOSERVICE grupė

C kategorijos vairuotojas atliekų surinkimui Vilniuje

1000-1400 €/mėn. Į rankas
Vilnius - ECOSERVICE grupė

Darbo pobūdis

Atliekų surinkimas su įvairaus tipo sunkiasvoriais automobiliais:
šiukšliaveže, manipuliatoriumi- šiukšliaveže, ragatke, haku (užtempimu su kabliu), biotualetu.

Darbo pradžia - 6.00 val., slenkantis darbo grafikas (4 darbo dienos / 2 išeiginės arba 5 darbo dienos / 2 išeiginės).
Darbo vieta - Minsko pl. 26A, Vilnius

Reikalavimai

B, C kategorijos.
Manipuliatorininko pažymėjimas - privalumas.
Darbo su hidromanipuliatoriumi patirtis -privalumas.
95 kodas - privalumas.

Mes jums siūlome

Darbo užmokestis - nuo 1000 Eur, atskaičius mokesčius, ir priklauso nuo darbo rezultatų.
Stabilus, ilgalaikis darbas.
Kiekvienais metais atnaujinamas automobilių parkas.
Nemokama kava, arbata prieš ir po darbo.
Darbuotojus aprūpiname darbo apranga.
Suteikiame papildomas atostogų dienas.
ecoservice.lt/karjera/

Susidomėjusius kandidatus kviečiame skambinti tel. Nr. +370 698 59300, Vadim, arba siųsti gyvenimo aprašymą el. paštu.

UAB "Ecoservice" privatumo pranešimas: ecoservice.lt/privatumo-pranesimas/

Atlyginimas

1000-1400 €/mėn. į rankas

Esame lyderiaujanti atliekų tvarkymo bendrovė Lietuvoje, užsiimanti įvairių atliekų surinkimu, vežimu, apdorojimu, miesto valymu ir gatvių priežiūra, teikianti platų kitų paslaugų spektrą
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (35)
informacija apie ECOSERVICE grupė
1661 €
Vid. atlyginimas bruto
(9% didesnis už LT vidurkį)
417
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 917 €
25% uždirba 917-1271 €
25% uždirba 1271-1941 €
25% uždirba nuo 1941 €