Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „1ToDrive“
Daugiau apie įmonę »

CE kategorijos vairuotojas

Užsienis: Olandija - UAB „1ToDrive“

Darbo pobūdis

Turi CE kategoriją? Patirties? Nori dirbti kadencijomis? Mes skubiai ieškome tavęs!

Ieškome vairuotojo kurio atsakomybės būtų išvežioti produktus su tentine priekaba į Beneliukso valstybes ir kartais į Prancūziją.

Jūs praleisite visas darbo dienas sunkvežimio kabinoje (+50 Eur už miegojimą kabinoje), o 45 valandų pauzę leisite bazėje, kuri yra pilnai aprūpinta dušais, skalbimo mašinomis ir t.t.

Reikalavimai

  • Anglų kalbos mokėjimo
  • Minimum 1 metų patirties

Mes jums siūlome

  • Olandišką darbo kontraktą
  • € 12,14 valandinį atlyginimą (išdirbus daugiau nei 40 darbo valandų, kitos valandos apmokamos 130% tarifu, darbas šeštadienį apmokamas 150% tarifu, sekmadieniais - 200%. Jei vairuotojas yra 4 valandom nutolęs nuo bazės, kiekviena valanda apmokama € 0,63 daugiau. Dirbant nuo 21.00 iki 05.00 h darbo valandos apmokamos 119% tarifu).
  • kas savaitę mokamą atlyginimą
  • 6:2 darbo sistemą
  • 50-55 darbo valandas per savaitę
UAB „1ToDrive“

UAB „1ToDrive“

1ToDrive yra profesionali ir ambicinga organizacija Olandijoje, veikianti laikinojo įdarbinimo srityje. Dižiausią dėmesį skiriame vairuotojams bei kitiems logistikos sferos profesionalams iš įvairių Rytų Europos šalių, tokių kaip Rumunija ir Lenkija, kurie savo žinias bei gebėjimus nori pritaikyti Olandijoje. Visa tai atliekame jau daugelį metų per kuriuos sugebėjome sukurti ir išlaikyti platų profesionalų tinklą visoje Europoje.

Panašūs skelbimai: