Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Feel Flex LT“

CE Vairuotojai

2500-3600 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Nyderlandai - UAB „Feel Flex LT“

Darbo pobūdis

Prekių išvežiojimas su vilkikais (šaldytuvais) distribucijoje po parduotuves arba restoranus Nyderlandų teritorijoje. Siūlome 40 ir daugiau darbo valandų savaitę. Papildomai apmokamus viršvalandžius, naktines pamainas bei savaitgalius.

Viršvalandžiai 130%
Šeštadieniai 150%
Sekmadieniai 200%
Naktinės pamainos 119%

Atlyginimas mokamas, kas savaitę. Atskaičius mokesčius, gyvenamąją vietą bei sveikatos draudimą į rankas gaunama nuo 600€ iki 900€ priklausomai nuo išdirbtų valandų kiekio.

Numeris pasiteirauti ;

Reikalavimai darbuotojui

  • Patirtis 1 metai;
  • Privaloma anglų kalba (susišnekėti);
  • Galiojantis 95kodas.

Įmonė siūlo

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas
  • Valandinis atlyginimas: D5 - 16,96€/h; D6 - 17,64€/h
  • Ilgalaikį darbą su Olandišką darbo sutartimi,
  • Laiku mokamą atlyginimą (kas savaitę);
  • Geras darbo sąlygas;
  • Draugišką kolektyvą;
  • Apgyvendinimą (po vieną kambaryje);
  • Transportą nuvykti į darbą.

Atlyginimas

2500-3600 €/mėn. į rankas
Atlyginimas mokamas kas savaitę. Olandiška darbo sutartis.

Įdarbinimo agentūra Nyderlanduose