Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Transaulita“

CE VAIRUOTOJAS PO LIETUVĄ JŪRINIAI KONTEINERIAI

1500-2000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Transaulita“

Darbo pobūdis

Jūrinių konteinerių pervežimai, UAB Transaulita, ieško vairuotojų papildymo darbui Lietuvoje su CE kat.
Su konteinerine puspriekabe MAN EURO 5-6 vilkikai AUTOMATAS

Nuolatinis darbas Lietuvoje. Pagr. maršrutai Klaipėda–Vilnius-Klaipėda, Klaipėda–Kaunas-Klaipėda.
4 ratai/sav. įprastai važiavimas naktimis. Savaitgaliai/šventės namie.

Privalumai
Darbo patirtis su jūriniais konteineriais

Mes jums siūlome
Asmeninis vilkikas
Soc. garantijas, sveikatos draudimą
Vadybos ir vairuotojų pagalbą
Nuolaidas, paskatinimus, priedus ir kt.

Atlyginimas
1500 €/mėn. - 2000 €/mėn. į rankas
Priklauso nuo darbo rezultatų

TINKA VISI MIESTAI (Patogiausia Klaipėda/Vilnius/Kaunas)
Plačiau telefonu

Reikalavimai darbuotojui

Reikalavimai
Lietuvių kalba
CE + 95 kodas, tachografo kortelė
Pareigingumas, atsakingumas, greita orientacija

Atlyginimas

1500-2000 €/mėn. į rankas
strongest_in_lithuania

JŪRINIŲ KONTEINERIŲ GABENIMAS

Uždaroji akcinė bendrovė „Transaulita” – lietuviško kapitalo įmonė, veikianti nuo 2006 metų. Esame jūrinių konteinerių gabenimo kelių transportu įmonė, savo paslaugas teikianti Lietuvoje, Baltijos šalyse, Lenkijoje. Šiuo metu pagrindinės pervežimų kryptys – Lietuvos teritorijoje.
informacija apie UAB „Transaulita“
1161 €
Vid. atlyginimas bruto
23
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1296 €
25% uždirba 1296-1300 €
25% uždirba 1300-1300 €
25% uždirba nuo 1300 €