Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Personalo valdymo sistemos“

Chemikas - technologas (-ė)

1224-1928 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Šiauliai - UAB „Personalo valdymo sistemos“

Darbo pobūdis:

Efektyvus technologinio proceso organizavimas ir kontrolė;
Gamybos procesų, žaliavų optimizavimas, produktų tobulinimas;
Dalyvavimas produktų kūrybos procese;
Technologinės dokumentacijos administravimas.

Reikalavimai:

Aukštasis išsilavinimas (chemijos, biochemijos, farmacijos, maisto technologijos sritis);
Sėkminga chemiko-technologo darbo patirtis (produktų kūrimas pagal receptūras – privalumas);
Labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office, Excel);
Geros anglų ir rusų kalbų žinios;
Gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai;
Vidinė motyvacija, darbštumas, kruopštumas ir greita orientacija;
Vairuotojo pažymėjimas, B kategorija (privalumas).

Mes siūlome:

Pastovų darbą stabilioje įmonėje;
Kvalifikacijos kėlimo kursus;
Darbo rezultatus atitinkantį atlygį su perspektyva didėti;
Puikias darbo sąlygas ir draugišką kolektyvą.

Mes užtikriname Jūsų duomenų konfidencialumą. CV perduosime klientui tik gavę Jūsų sutikimą. UAB ,,Personalo valdymo sistemos“ yra įregistruota asmens duomenų valdytoju valstybės registre.

Atlyginimas

1224-1928 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Priklauso nuo darbo rezultatų;
Už pasiektus darbo rezultatus mokamos premijos.

UAB “Personalo valdymo sistemos” klientas - sėkmingai veikianti, lietuviško kapitalo įmonė, kuri specializuojasi pusiau kietų ir skystų produktų gamyboje, šiuo metu nuolatiniam darbui Šiauliuose ieško chemiko-technologo (-ės).