Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „SDL engineering“

CNC operatorius

1100-1500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „SDL engineering“

Darbo pobūdis

Metalo apdirbimas CNC vertikalaus apdirbimo staklėmis.
Vienetinių detalių gamyba.
Technologijos parinkimas.

DARBO VIETA - KAUNAS, VILIJAMPOLĖ.

Reikalavimai darbuotojui

  • Išsilavinimas arba darbo patirtis metalo apdirbime;
  • darbo brėžinių skaitymas;
  • kruopštumas, atsakingumas;
  • Pageidautinas inžinerinis išsilavimas metalo srityje;
  • Panašaus darbo patirtis būtų privalumas;
  • Nemokančius ir neturinčius patirties APMOKOME.
  • Gali būti paskutinio kurso studentas turintis galimybę dirbti ir derintis darbą su mokslu.
  • Darbas dviem pamainomis.

Įmonė siūlo

Darbą perspektyvioje augančioje kompanijoje.

Neturinčius patirties, bet motyvuotus ir turinčius potencialą, apmokome.

Atlyginimas sutartinis, atitinkantis darbuotojo kompetenciją.

Atlyginimas

1100-1500 €/mėn. į rankas
Atlyginimas priklauso nuo kompetencijos lygio.

SDL engineering, specializuojasi lakštinio plieno štampavimo įrankių gamyboje, metalo apdirbimu.
informacija apie UAB „SDL engineering“
2164 €
Vid. atlyginimas bruto
(42% didesnis už LT vidurkį)
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1676 €
25% uždirba 1676-2028 €
25% uždirba 2028-2686 €
25% uždirba nuo 2686 €