Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Tankos“

CNC lazerinių staklių operatorius

1300-1900 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Alytus - UAB „Tankos“

Darbo pobūdis

Ieškome motyvuoto CNC vamzdžių pjovimo staklių operatoriaus (-ės).
CNC operatorius (-ė) bus atsakingas (-a) už darbą su programinėmis CNC staklėmis, programavimą, proceso priežiūrą.

Reikalavimai darbuotojui

Žinoti ir išmanyti metalų technologiją bei apdirbimą.
Pasižymėti kruopštumu, darbštumu, punktualumu. Noru mokytis ir augti kartu su komanda;
Mokėti skaityti brėžinius.

Įmonė siūlo

Siūlome darbą atsakingam ir pareigingam žmogui,
nusiteikusiam dirbti įdomų ir nemonotonišką darbą naujomis,
ką tik išpakuotomis CNC vazdžių pjovimo staklėmis.
Turint metalo apdirbimo pradmenis, apmokysime dirbti savarankiškai ir sudarysime sąlygas tobulėti.

Atlyginimas

1300-1900 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Konkretus darbo užmokestis susitariamas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetencijas. Telefonas pasiteiravimui
strongest_in_lithuania

Metalo apdirbimo įmonė, kurios pagrindinė veikla - gaminių iš metalo gamyba parduotuvių salių įrangai, viešbučiams ir baldų pramonei.
informacija apie UAB „Tankos“
1679 €
Vid. atlyginimas bruto
(10% didesnis už LT vidurkį)
62
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1145 €
25% uždirba 1145-1653 €
25% uždirba 1653-1995 €
25% uždirba nuo 1995 €