Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Personalo valdymo sistemos“

CNC staklių operatorius (-ė)

1500-1700 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Šiauliai - UAB „Personalo valdymo sistemos“

Darbo pobūdis:

Baldų detalių gamyba programinio valdymo (CNC) staklėmis;
CNC programos koregavimas pagal brėžinyje nurodytus reikalavimus;
Brėžinių skaitymas ir supratimas.

Reikalavimai:

Darbo su CNC medienos staklėmis patirtis arba baigti CNC operatoriaus kursai;
Brėžinių skaitymas ir supratimas;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Komunikabilumas ir iniciatyvumas;
Pareigingumas, sąžiningumas ir greita orientacija.

Mes jums siūlome:

Įdomų ir atsakingą darbą;
Profesinį tobulėjimą profesionalų komandoje;
Asmeninio tobulėjimo ir karjeros galimybes.

Mes užtikriname Jūsų duomenų konfidencialumą. Tik gavę Jūsų sutikimą CV perduosime Klientui. UAB ,,Personalo valdymo sistemos“ yra įregistruota asmens duomenų valdytoju valstybės registre.

Atlyginimas

1500-1700 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas priklauso nuo patirties ir kvalifikacijos.

UAB “Personalo valdymo sistemos” klientas - įmonė, gaminanti laiko patikrintus, aukštos kokybės lietuviškus medinius baldus. Į savo komandą kviečia CNC staklių operatorių(-ę) darbui Šiauliuose.