Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Techranga“

CNC tekintojas, frezuotojas

900-1300 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Techranga“

Darbo pobūdis

Sparčiai besiplečianti ir tobulėjanti rinkoje įmonė kviečia prisijungti CNC tekintoją ir/ar frezuotoją prie kolektyvo. Darbo pobūdis - vienetinė arba maža-serijinė detalių iš įvairių metalų gamyba programinėmis tekinimo staklėmis. Staklių programavimas. Darbas pamaininis (2 pamainos, naktinių nėra).

Darbo eigoje apmokytume dirbti ir su kito tipo staklėmis.

Reikalavimai

Įmonė labai laukia pozityvaus, kruopštaus, orientuoto į rezultatą, suvokiančio savo atsakomybes ir pareigingo asmens. Būtina bent 1 metų darbo su programinėmis metalo tekinimo ar frezavimo staklėmis patirtis. Darbo su SolidCam patirtis privalumas.

Mes jums siūlome

Pirmais mėnesiais atlyginimas priklauso nuo darbo laiko, o įsivažiavus į darbą – nuo darbo rezultatų. Kokybiškai ir gerai atlikti darbai visada atitinkamai įvertinami. Įmonė skiria bonusus inovatyviems, idėjų kupiniems, nevėluojantiems ir tvarką mėgstantiems darbuotojams.

Atlyginimas

900-1300 €/mėn. į rankas
Priedai pagal našumą.
UAB „Techranga“

UAB „Techranga“

UAB "Techranga" projektuoja ir gamina įrenginius, detales, teikia mechaninio apdirbimo paslaugas bei vykdo automatizacijos projektus įvairių pramonės šakų įmonėms. Gamyba vykdoma nuo mažos detalės iki gamybinės linijos.
UAB "Techranga" ypatingą dėmesį skiria darbų kokybei, aplinkos apsaugai bei darbuotojų saugai ir sveikatai.