Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS

Copywriter

900-1500 €/mėn. Į rankas
Kaunas, Darbas namuose - MB „Vienas paspaudimas“

Darbo pobūdis

Mėgaujiesi rašymu ir manai, kad gali parduoti tekstu? Copywriter’i, mes ieškome tavęs!

Kaip atrodys tavo darbo diena?

  • Kursi mėnesinius komunikacijos tinklelius skirtingiems partneriams;
  • Rašysi kūrybingus ir parduodančius tekstus Facebook Ads reklamoms, naujienlaiškiams, svetainės kategorijoms t.t.;
  • Generuosi ir įgyvendinsi naujas idėjas vidinei bei išorinei įmonės komunikacijai;
  • Bendradarbiausi su grafikos dizaineriais.

Reikalavimai darbuotojui

Ar tai apie tave?

  • Be klaidų rašai lietuvių ir anglų kalbomis;
  • Supranti, kaip veikia skirtingi socialinių tinklų kanalai;
  • Moki multitaskinti – dirbti prie skirtingų projektų vienu metu;
  • Esi atsakinga (-as) ir gali pasigirti laiko planavimo įgūdžiais;
  • Gebi dirbti ir vienas, ir su kolega;
  • Turi bent 1 metų tekstų rašymo patirties.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Biuras

Stalo tenisas Nemokami užkandžiai

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas
Ką mes siūlome?

  • Karjerą ambicingoje skaitmeninės reklamos agentūroje;
  • Visur ir visada padedančius kolegas;
  • Reklamos užkulsius;
  • Vakarėlius, užkandžius, skanią kavą ir teniso turnyrus;
  • Galimybę dirbti nuotoliniu būdu
  • Motyvuojantį, nuo rezultatų augantį atlyginimą.

Atlyginimas

900-1500 €/mėn. į rankas
Turi daugiau patirties? Galime apsvarstyti kitą atlyginimą.

MB „Vienas paspaudimas“

Mes esame skaitmeninės reklamos agentūra Kaune. Dirbame su Google Ads, Facebook, Instragram, LinkedIn reklamomis, naujienlaiškiais.
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (3)