Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „MARO SERVICE EUROPE“

Darbai prie metalo konstrukcijų Olandijoje

11,50-12 €/val. Į rankas
Užsienis: Nyderlandai - UAB „MARO SERVICE EUROPE“

Darbo pobūdis

  • Darbas metalinių konstrukcijų sandėliuose;
  • Metalinių konstrukcijų paruošimas dažymui, dažymas, pakavimas;
  • Galimos pozicijos: smėliuotojo, šlifuotojo, dažytojo, pakuotojo.

Reikalavimai darbuotojui

  • Anglų kalba susikalbėjimui;
  • Vairuotojo pažymėjimas (privalumas);
  • Darbštumas, atsakomybės jausmas;
  • Panaši patirtis privalumas. Apmokome.

Įmonė siūlo

  • Ilgalaikį darbą;
  • Visas socialines garantijas;
  • Apgyvendinimą;
  • Darbo užmokestį ~12 eur/ val į "rankas";
  • Įmonės administracijos pagalbą Jūsų išvykimo laikotarpiu.

Atlyginimas

11,50-12 €/val. į rankas

UAB Maro Service Europe - tarptautinė kompanija, teikianti darbuotojų nuomos ir atrankos, bei rangos paslaugas.

Įmonės internetinis puslapis:

Kontaktai:
Vytauto pr. 32, Kaunas