Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Personalas“

Stalius gamyboje fabrike

3500-4000 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Norvegija - UAB „Personalas“

Darbo pobūdis

Darbas Norvegijoje Holmefjord mieste medinių karkasų ir konstrukcijų gamyboje, fabrike. 2 Laisvos vietos - išvykimas skubus! Ieškome staliaus, turinčio panašią darbo patirtį.

  • Medinių karkasų konstrukcijų gamyba fabrike;
  • Medinių karkasų ir konstrukcijų montavimas statybvietėje.

Reikalavimai darbuotojui

  • Anglų kalba;
  • Brėžinių skaitymas;
  • Staliaus patirtis;
  • Vairuotojo pažymėjimas;

  • Atlyginimą pirmąjį mėn 14 Eur į rankas nuo 3500 Eur po mokesčių, nuo antrojo mėnesio 16 Eur į rankas nuo 4000 Eur po mokesčių.
  • 60 Valandų per savaitę;
  • Nemokamą apgyvendinimą;
  • Visus darbui reikalingus įrangius bei darbo rūbus.

Maloniai kviečiame kandidatus savo gyvenimo aprašymus (CV) siųsti el. paštu:

Neturite CV? Tuomet susisiekite telefonu. Mielai padėsime užpildyti reikiamą informaciją.
Tel: +474UAB Personalas

Atlyginimas

3500-4000 €/mėn. į rankas

UAB "Personalas" – personalo atrankos įmonė, teikianti žmogiškųjų išteklių valdymo paslaugas ne tik Lietuvoje, bet ir Europos sąjungos šalyse.

Pagrindinis įmonės tikslas – profesionaliai ir sparčiai atrinkti reikiamą darbuotoją mūsų klientams.
O darbuotojams norime pasiūlyti tinkamiausią darbą pagal jų įgytą kvalifikaciją. Suteikiame galimybę rinktis tarp trumpalaikių bei ilgalaikių darbo projektų. Siūlome įvairių specialybių darbus, suteikiame visas socialines garantijas, kad kiekvienas darbuotojas jaustųsi saugus ir užtikrintas, dirbdamas mūsų įmonėje.
Nuolat didiname darbuotojų skaičių turimuose projektuose, tad siūlome išbandyti visiems mūsų naujus darbo pasiūlymus.

Daugiau informacijos:
Tel.: 8 (315) 64442.

Facebook paskyra - UAB PERSONALAS.