Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Finesta Lithuania“

DARBAS TAU IR TAVO DRAUGUI SUOMIJOJE

Nuo 10 €/val. Į rankas
Užsienis: Suomija - UAB „Finesta Lithuania“

Darbo aprašymas:

Ieškome darbuotojų į daržovių sandėlį - fabriką Suomijoje.
Patirtis nebūtina, visko išmokysime!
PAPILDOMA PREMIJA 200 EUR VYKSTANTIEMS SU AUTOMOBILIU!

Suteikiame apgyvendinimą. Butas jaukus, tvarkingas (neseniai atliktas remontas), dviejų miegamųjų kambarių su atskira virtuve ir atskira svetaine. Bute yra pirtis!
Atstumas iki darbo tik 5 km.!
  • Apmokame kelionės išlaidas į Suomiją.
  • Darbo vieta: netoli Turku miesto.

Darbuotojai bus atsakingi už daržovių paruošimą, plovimą, pjaustymą, pakavimą, darbo vietos tvarkos palaikymą bei kitų vadovo pavestų užduočių vykdymą.

Reikalavimai kandidatams:

  • Atsakingumas, atidumas;
  • Anglų kalbos žinios (susikalbėjimui);
  • Noras dirbti ir užsidirbti;
  • Galimybė vykti į Suomiją nuosavu automobiliu.

Siūlome:

  • Kelionės kompensaciją į Suomiją (komepnsuojama 100% išlaidų);
  • Stabilų darbą;
  • Visapusišką pagalbą adaptaciniu laikotarpiu, atvykus į Suomiją.

Atlyginimas

Nuo 10 €/val. į rankas

Mes esame įmonė, kuri savo pirmuosius žingsnius pradėjo žengti dar 2008 metais Estijoje ir tapo viena iš rinkos lyderių, apimančių personalo atrankos ir laikinojo įdarbinimo sritis. Įmonės veiklą pradėjus Lietuvoje ir Latvijoje, įgijome galimybę būti ten, kur Jums mūsų labiausiai reikia. Didelis noras padėti įgyvendinti visas klientų idėjas, suteikė mums ryžto veikti ne tik Baltijos šalyse, bet ir Suomijoje, Šveicarijoje.